Х...йло все ще чекає та сподівається: Путін не отримав привітання з днем народження від Трампа і Зеленського

Президенти США та України, яких росіяни намагалися вважати та називати "нашими", знову не виправдали покладених на них очікувань.

Привітань з днем народження, яке було у Володимира Путіна 7 жовтня, на адресу президента від Дональда Трампа і Володимира Зеленського не надходило. Про це заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, передають Патріоти України.

До кінця дня 7 жовтня поздоровлень від лідерів США і України не було. «Або їх немає, або вони можуть надійти пізніше: іноді по дипломатичних каналах вони можуть надходити із затримкою» - зазначив Пєсков, і додав, що вони можуть взагалі не надійти. Раніше Пєсков повідомляв, що на адресу Путіна прийшли привітання від більш ніж десяти глав держав.

Хіти тижня. "Вину за обстрел можно возложить на Путина. А кого винить за позор с эвакуацией и карантином?" - журналістка

четвер, 27 лютий 2020, 5:00

Якби китайського коронавіруса не було, його слід було б вигадати, щоб реальність, в якій ми живемо, звільнилася від міфів і недомовок. "Стыд, пожалуй, главная эмоция последних суток. Стыд всеобъемлющий, как боль всего тела при гриппе - болит везде и не...

Хіти тижня. Історія повторюється: "Как и в 1918 русское государство находится на грани краха", - Чубайс

четвер, 27 лютий 2020, 4:00

Незалежні російські інтернет-публіцисти, що міркують про звірячі вироки у справі "Мережі", згадують сталінський терор 30-х років. А кремлівські пропагандисти, кажучи про зміни в Конституції, підкреслюють історичний і видатний характер майбутніх змін.