Хіти тижня. 156 тисяч гривень за день роботи: Нардепка показала добові зарплати іноземців із наглядової ради УЗ

Крістіан Кун пробув в Україні 75 днів, заробивши 11,7 млн грн.

Народна депутатка від партії "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк порахувала, скільки за один день перебування в Україні заробили деякі члени наглядової ради компанії "Укрзалізниця", повідомляють Патріоти України.

Згідно з таблицями, які вона опублікувала в своєму Telegram-каналі, глава наглядової ради Шевки Аджунер за період із 2018 по 2020 рік пробув в Україні 267 днів і заробив 13,8 мільйона гривень. Отже, за день своєї роботи він отримував 51,8 тисяч гривень.

Крістіан Кун пробув в Україні 75 днів, заробивши 11,7 млн грн. Отже, за день роботи він отримував понад 156 тисяч гривень. Його колега Андреас Матьє за весь період заробив стільки ж, але провів в Україні 107 днів. У день його зарплата склала 109 тисяч гривень.

"Вчора на Кабміні я задала прем'єр-міністру питання, скільки ще ми будемо годувати всіх цих людей і чому б йому не взяти постанову про залежність зарплати топ-менеджменту підприємств від фінансових показників підприємств? У відповідь отримала роздратування і все", – написала вона.

Протести тільки посиляться? Оголошено офіційні результати виборів у Білорусі

п’ятниця, 14 серпень 2020, 14:34

Центральна виборча комісія Білорусі оголосила офіційні результати виборів президента. Чинний лідер Олександр Лукашенко набрав більше 80% голосів. Про це повідомляється на сайті білоруського ЦВК, передають Патріоти України. Повідомляється, що за даними ...

Просить мерів міст підтримати протести: Тихановська записала нове звернення (відео)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 13:58

Світлана Тихановська закликала мерів міст на вихідних, 15-16 серпня, піти на діалог з суспільстом і узгодити мирні акції в ці дні. Кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська в п'ятницю, 14 серпня, записала нове відеозвернення, в якому закликал...