Хіти тижня. 48 азербайджанських бійців розстріляли впритул вірмени із засідки поблизу гори Арега (відео 16+)

Вірмени, які заздалегідь помітили висування противника, влаштували засідку, обладнавши вогневі точки на височинах, на зручному для відступу схилі і прямо на дорозі.

У мережі з'явилися подробиці бою в Нагірному Карабасі, в якому загинула рота азербайджанської піхоти, повідомляють Патріоти України.

Бойова сутичка сталася ще наприкінці вересня в районі гори Арега. Рота азербайджанської піхоти на північній ділянці фронту рухалася дорогою в гірничо-лісистій місцевості. Вірмени, які заздалегідь помітили висування противника, влаштували засідку, обладнавши вогневі точки на височинах, на зручному для відступу схилі і прямо на дорозі. Азербайджанці не виставили охорони і шансів врятуватися у них практично не було. Азербайджанських військових розстрілювали практично упритул з відстані 8-10 метрів. Вірмени захопили два гранатомети АГС-30 і кулемет "Корд". Вони заявляють, що загальна кількість убитих у супротивника - понад 60, частину тіл вони встигли винести.

На записі, що з'явився в мережі, вірменський військовий розповідає, що бій був коротким і тривав 3-5 хвилин. 48 азербайджанців було вбито безпосередньо біля дороги. У бойовій сутичці загинув лише один боєць армії Вірменії.

Джерело: Цензор.НЕТ

"Выигрывают в такой ситуации те, кто благим матом по делу и без дела орут "наших бьют". Именно они и провоцируют насилие", - Ейдман про конфлікт Ізраїлю і Палестини

субота, 15 травень 2021, 9:44

"Не только о трагедии в Израиле. В современном мире этнические конфликты не имеют в долгосрочной перспективе военного, насильственного решения. К счастью, ни одно государство уже не способно позволить себе устроить фатальную этническую чистку. Такие по...