Хіти тижня. А як же "Іскандери", що сміються? Росія в ООН привселюдно назвала умову припинення агресії на Донбасі

В рамках засідання Ради безпеки ООН про захист цивільних осіб у збройних конфліктах російська делегація заявила, що глобальне припинення вогню можливо тільки за умови зняття санкцій. Про це повідомив речник місії України в Організації Об’єднаних Націй Олег Ніколенко, зазначають Патріоти України.

“Ми вважаємо вельми актуальним заклик Генерального секретаря про глобальне припинення вогню від 23 березня 2020 року. Але цей його заклик буде звучати неповно без відсилання на його попереднє звернення: скасувати санкції, які можуть підірвати здатність країн реагувати на пандемію”,- заявив представник РФ при ООН Геннадій Кузьмін.

Спікер української місії звернув увагу на те, що раніше Росія заявляла про те, що санкції перешкоджають гуманітарній допомозі для боротьби з COVID-19. Цей крок не спрацював, тому країна-агресор вирішила повернутися до шантажу.

“Але ми добре знаємо, що навіть якщо санкції теоретично будуть скасовані, припинення вогню не буде. Росіяни завжди знайдуть привід для продовження агресивної політики”, – підкреслив Ніколенко.

Як повідомлялося раніше, канцлер Німеччини Ангела Меркель підтримала продовження політики санкцій проти Росії.

​Тепер можна: Зеленський вніс законопроект про відповідальність за брехню у е-деклараціях

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:36

Скандальне рішення КС, про пвдготовку котрого не міг не знати гарант. Вивіло з-під кримінальної відповідальності і самого Зеленського і сотні його "слуг" приховування від декларування статків до 2020 року, а також джерел їх походження. Президент Володи...

РНБО готує нове рішення щодо ситуації на Донбасі: Данілов розповів, що відбудеться після 7 грудня

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:30

На запитання про можливе загострення на фронті секретар РНБО відповів, що ситуація може погіршитися в будь-який момент. Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що РНБО готує нове рішення щодо ситуації на сході України, пові...