Хіти тижня. А як же "Іскандери", що сміються? Росія в ООН привселюдно назвала умову припинення агресії на Донбасі

В рамках засідання Ради безпеки ООН про захист цивільних осіб у збройних конфліктах російська делегація заявила, що глобальне припинення вогню можливо тільки за умови зняття санкцій. Про це повідомив речник місії України в Організації Об’єднаних Націй Олег Ніколенко, зазначають Патріоти України.

“Ми вважаємо вельми актуальним заклик Генерального секретаря про глобальне припинення вогню від 23 березня 2020 року. Але цей його заклик буде звучати неповно без відсилання на його попереднє звернення: скасувати санкції, які можуть підірвати здатність країн реагувати на пандемію”,- заявив представник РФ при ООН Геннадій Кузьмін.

Спікер української місії звернув увагу на те, що раніше Росія заявляла про те, що санкції перешкоджають гуманітарній допомозі для боротьби з COVID-19. Цей крок не спрацював, тому країна-агресор вирішила повернутися до шантажу.

“Але ми добре знаємо, що навіть якщо санкції теоретично будуть скасовані, припинення вогню не буде. Росіяни завжди знайдуть привід для продовження агресивної політики”, – підкреслив Ніколенко.

Як повідомлялося раніше, канцлер Німеччини Ангела Меркель підтримала продовження політики санкцій проти Росії.

Протестували контроль на кордоні: Кремль відправляв зі спецзавданням в Литву двійника "кухаря Путіна" (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 20:59

Вперше двійник Пригожина прибув до Вільнюса з Росії регулярним рейсом 13 лютого 2020 року. Розвідка Литви стверджує, що в минулому році Росія організувала невдалу інформаційну атаку проти Литви, використавши при цьому двійника близького до Путіна оліга...

"Квартал" має оцінити креатив: Вигнаний Зеленським нардеп Дубінський створив p людей Коломойського своє об’єднання в Раді - “Дубіна-Слуга українського народу”

четвер, 4 березень 2021, 20:52

Народний депутат Олександр Дубінський заявив про створення власного міжфракційного об’єднання під назвою “Дубіна-Слуга українського народу”, про що і написав у Telegram. За словами опального "Слуги" кількість учасників цього об’єднання не буде обмежена...