
Лідер групи "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка стверджує, що помітив процес "тихої анексії" Криму ще в "нульових" роках. В інтерв'ю він розповів про один випадок на початку 2000-х, коли його група брала участь в російській передачі зі співаком Олександром Маршалом, передають Патріоти України.
"У журі цієї програми сидів Михайло Боярський, і на перший погляд була звичайна розмова. Але в якийсь момент Боярський задав питання: "А коли будете Крим віддавати?"... І тоді я зрозумів, що Крим будуть віджимати. З того часу я почав звертати на подібні речі увагу", – зазначив Скрипка.
За словами музиканта, вже потім він почав розуміти, чому "ВВ" не може потрапити до Криму з концертами, також було складно потрапити до Донецька та Луганська. "Я думаю, що схема була досить складна, але робоча, щоб не давати нам знімати зали для виступу. І пізніше в Криму почали з'являтися російські партії. І потім я сам для себе на Кримі поставив хрест", – підкреслив Скрипка.
Він додав, що ще з 90-х в телеефір йшла російська попса, хоча якість українського рок-н-ролу була набагато вищою. "Однак пробитися на ефіри було складно, так як усе "заряджалося" з Москви", – сказав лідер "ВВ".
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...