Хіти тижня. А ще "лила сльози" через жертовний подвиг Майдану: У Києві "троянська кобила" Собчак казала про "мишібратьях", робила компліменти Зеленському і ... наполягала - "Крим вимагати не треба"

Мадам зробила багато компліментів президентові України - молодий, класний, симпатичний. При цьому "демократично" вимагала "референдуму" (в кожному разі незаконного) серед накачаного переселенцями з РФ Криму про приналежність півострову

Скандальна російська телеведуча і громадський діяч Ксенія Собчак заявила, що Україна і Росія - це братні народи, і двом країнам необхідно пережити те, що сталося і постаратися знайти якийсь позитивний вихід, зазначають Патріоти України.

При цьому Собчак підкреслила, що Україні не потрібно вимагати від Росії повернути анексовані Крим, оскільки це зараз неможливо. При цьому вона сказала, що "це було б правильно".

"Росія порушила міжнародні домовленості, і ця територія повинна бути повернута Україні. Але на півострові має бути проведений референдум з даного питання", - сказала Собчак в ефірі радо НВ.

Крім того, Собчак привселюдно зробила багато похвальних компліментів президентові України Володимиру Зеленському, сказавши, що він молодий, класний і симпатичний. Також вона звернула увагу на те, що "здорово, що Україна стала готовою до такого молодому президента".

При цьому телеведуча уточнила, що в Росії зовсім інша ситуація, країна досить патріархальна, і люди хочуть бачити в президентському кріслі "президента батька" або "президента царя".

"99% помилилися? Або чому Тігіпко зараз не буде прем'єром", - політичний оглядач

четвер, 27 лютий 2020, 8:29

"С вероятностью в 99% новым премьер-министром станет Сергей Тигипко. Эта информация "взорвала" все украинские СМИ утром, 26 февраля", - пише у своєму блозі Віталій Тисячний, передають Патріоти України, і продовжує:. "Но правдал ли это? Источники уверяю...

Хіти тижня. "Вину за обстрел можно возложить на Путина. А кого винить за позор с эвакуацией и карантином?" - журналістка

четвер, 27 лютий 2020, 5:00

Якби китайського коронавіруса не було, його слід було б вигадати, щоб реальність, в якій ми живемо, звільнилася від міфів і недомовок. "Стыд, пожалуй, главная эмоция последних суток. Стыд всеобъемлющий, как боль всего тела при гриппе - болит везде и не...