Хіти тижня. "А Шефір знає, як у донецькій "хатинці" підлітку зрізали з ноги татуювання-тризуб?" - журналістка

Не можна бажати миру за будь-яку ціну...

Кожна десята жертва війни на Донбасі - це дитина. Фото: соцмережі.

Так, дуже хочеться закінчення війни, щоб зі Сходу не повертались інвалідами, щоб не гинули діти. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише заступниця шеф-редактора «Обозревателя» Ганна Молчанова, передають Патріоти України.

«Їм що, подобається воювати? Ви думаєте, Путін – маніяк, який любить постріляти в живих людей?», –таке сказав співвласник студії «Квартал 95» Бориса Шефір, який дав інтерв’ю Детектор Media. І це на шостому році війни.

«Щодо постріляти в живих – я б цинічно відповіла, що це ще «гуманно», – провадить далі редакторка. – Шефір в курсі, скільки наших військових і мирних жителів загинули, були травмовані і стали інвалідами (міни, вибухові пристрої)? Що кожна десята жертва (починаючи з 2014 і до сьогодні) – це дитина?

Шефір в курсі, що означає «потрапити на підвал» в донецькій «хатинці», «ізоляції» тощо? Знає про жорстокі тортури, в тому числі і російськими «офіцерами» (навмисно пишу в лапках, бо про честь їм невідомо)? Знає, як підлітку зрізали з ноги татуювання-тризуб?».
«Маніяк-імперець породив інших маніяків. Не треба його/їх вибілювати. Не тут, в Україні, де у багатьох все ж тверезий розум і добра пам’ять. Так, дуже хочеться миру. Але якою ціною?», – резюмувала Молчанова.

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...