Хіти тижня. "А Шефір знає, як у донецькій "хатинці" підлітку зрізали з ноги татуювання-тризуб?" - журналістка

Не можна бажати миру за будь-яку ціну...

Кожна десята жертва війни на Донбасі - це дитина. Фото: соцмережі.

Так, дуже хочеться закінчення війни, щоб зі Сходу не повертались інвалідами, щоб не гинули діти. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише заступниця шеф-редактора «Обозревателя» Ганна Молчанова, передають Патріоти України.

«Їм що, подобається воювати? Ви думаєте, Путін – маніяк, який любить постріляти в живих людей?», –таке сказав співвласник студії «Квартал 95» Бориса Шефір, який дав інтерв’ю Детектор Media. І це на шостому році війни.

«Щодо постріляти в живих – я б цинічно відповіла, що це ще «гуманно», – провадить далі редакторка. – Шефір в курсі, скільки наших військових і мирних жителів загинули, були травмовані і стали інвалідами (міни, вибухові пристрої)? Що кожна десята жертва (починаючи з 2014 і до сьогодні) – це дитина?

Шефір в курсі, що означає «потрапити на підвал» в донецькій «хатинці», «ізоляції» тощо? Знає про жорстокі тортури, в тому числі і російськими «офіцерами» (навмисно пишу в лапках, бо про честь їм невідомо)? Знає, як підлітку зрізали з ноги татуювання-тризуб?».
«Маніяк-імперець породив інших маніяків. Не треба його/їх вибілювати. Не тут, в Україні, де у багатьох все ж тверезий розум і добра пам’ять. Так, дуже хочеться миру. Але якою ціною?», – резюмувала Молчанова.

Протестували контроль на кордоні: Кремль відправляв зі спецзавданням в Литву двійника "кухаря Путіна" (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 20:59

Вперше двійник Пригожина прибув до Вільнюса з Росії регулярним рейсом 13 лютого 2020 року. Розвідка Литви стверджує, що в минулому році Росія організувала невдалу інформаційну атаку проти Литви, використавши при цьому двійника близького до Путіна оліга...

"Квартал" має оцінити креатив: Вигнаний Зеленським нардеп Дубінський створив p людей Коломойського своє об’єднання в Раді - “Дубіна-Слуга українського народу”

четвер, 4 березень 2021, 20:52

Народний депутат Олександр Дубінський заявив про створення власного міжфракційного об’єднання під назвою “Дубіна-Слуга українського народу”, про що і написав у Telegram. За словами опального "Слуги" кількість учасників цього об’єднання не буде обмежена...