Хіти тижня. "А вы расскажите, как вы собираетесь там оказаться": Російські політики посварилися у Соловйова... через штурм Києва (відео)

У прямому ефірі російського ток-шоу "Недільний вечір із Володимиром Соловйовим" російські політики влаштували скандал через Україну та почали з'ясовувати стосунки на підвищених тонах. Конфлікт розгорівся щодо планів захоплення Києва між колишнім депутатом від Партії регіонів та Костянтином Затуліним, який є чинним депутатом російської Думи, передають Патріоти України.

Марков, який отримав слово, заявив, що єдиний варіант розвитку конфлікту РФ з Україною, який влаштує Москву, - це пряме захоплення Києва. "Любой исход, при котором мы не окажемся в Киеве, будет однозначно на Западе воспринят как их безоговорочная победа, а для нас, в России, как безоговорочное поражение", - заявив Марков.

Проте на півслові колишнього "регіонала" перебив Затулін. "А вы расскажите, как вы собираетесь оказаться в Киеве, вы призываете к этому – так, скажите!" - обурився російський депутат, після чого у студії розпочався конфлікт із взаємними звинуваченнями.

"Вам что, станет легче, если я один пойду и меня там убьют?" - почав кричати Марков, звинувачуючи Затуліна та його колег у втраті України, якою той "займався 20 останніх років".

КНДР погрожує США через звинувачення у поставках зброї Росії

неділя, 29 січень 2023, 7:45

США можуть зіткнутися з "неприємними наслідками", якщо продовжать "поширювати інформацію про торгівлю зброєю між Росією та Північною Кореєю". Про це у неділю, 29 січня, повідомило агентство ЦТАК, публікуючи заяву глави МЗС КНДР Квон Чон Гина. "Цього ра...

"Винищувачі є її головним пріоритетом": Група військових чиновників Пентагону підштовхує керівництво США до відправки винищувачів F16 Україні, - Politico

неділя, 29 січень 2023, 7:13

Кілька американських військових підштовхує Пентагон до погодження відправки в Україну винищувачів F-16 у складі одного з пакетів військової допомоги. Як інформує американське видання Politico. За словами трьох представників Міноборони США, у той час як...