Хіти тижня. Американські вояки залишатимуться в Україні, незважаючи на загрозу російського вторгнення, - Пентагон

Сполучені Штати очікують, що поточна місія нацгвардійців з Флориди в Україні продовжиться на тлі зростання напруженості та нарощування російських сил поблизу українського кордону, Про це на брифінгу заявив речник міністерства оборони США Джон Кірбі, зазначають Патріоти України.

"Вони (солдати Національної гвардії Флориди - ред.) продовжують працювати разом зі своїми українськими колегами, знову ж таки, консультуючи, допомагаючи та допомагаючи навчатися. Ми очікуємо, що ця місія триватиме", – сказав Кірбі.

Речник додав, що Сполучені Штати стежитимуть за ситуацією в Україні. Станом на зараз скеровувати додаткові ротаційні війська в Україну не планують.

Раніше Yahoo News повідомили, що ЦРУ готує українських військових для ведення бойових дій в разі вторгнення Росії.

Згодом сповістили, що американці намагалися працювати лише зі обраними українськими підрозділами, деякі з яких були створені за наполяганням ЦРУ, і які були ізольовані від решти спецслужб. Це відбувалося через російську мережу шпигунів в українських спецслужбах.

Днями директор ЦРУ Вільям Бернс провів з президентом України Володимиром Зеленським й представниками розвідки непублічну зустріч на тлі напруженої ситуації на російсько-українському прикордонні.

"З великої хмари - малий дощ": В ПЦУ прокоментували рішення Собору УПЦ МП і "незгоду" із позицією Кирила

субота, 28 травень 2022, 0:33

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій Зоря щодо рішення Собору УПЦ (Московського патріархату) вважає, що слова про "незалежність і самостійність" – це винахід для прикриття залежності та несамостійності. Про це він написав на своїй сторінці ...

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...