Хіти тижня. "Арест российских граждан не соответствует духу братских союзнических отношений": МЗС Росії вимагає відпустити заарештованих у Білорусі бойовиків "Вагнера"

Москва наполягає, що її наймані вбивці затримані під "надуманим приводом". Відкидає звинувачення затриманих у веденні незаконної війни на Донбасі, як і українське громадянство частини з них

Російська Федерація наполягає на якнайшвидшому звільненні заарештованих у Білорусі бойовиків приватної військової компанії "Вагнера". Москва заявляє, що затримання росіян не відповідає "духу братських союзницьких відносин", зазначають Патріоти України.

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ Росії за підсумками зустрічі з послом Білорусі Володимиром Семашко.

Повідомляється, що на зустрічі особливу увагу приділили затриманню 33 громадян Росії. Російська сторона заявила, що арешт було здійснено нібито під надуманим приводом. Крім того, Москва підкреслює, що не збирається втручатися у внутрішні справи Мінська.

"Наполягаємо на об'єктивному розслідуванні білоруськими партнерами в тісній взаємодії з російськими колегами всіх обставин події і якнайшвидшому звільненні затриманих російських громадян", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що серед заарештованих у Білорусі бойовиків "Вагнера" можуть бути люди з подвійним громадянством, які воювали проти українських військових на Донбасі.

Хіти тижня. "Маленький врунишка": Відео, де Зеленському нагадують його обіцянку "знизити тарифи на половину", набрало понад 1,5 млн переглядів

субота, 16 січень 2021, 4:00

Громадяни давно мали б зробити висновок, що не варто вірити передвиборчим обіцянкам будь-яких політиків. В грудні 2020 року криворізьке видання "Медіа-КР" розмістило на фейсбуці відеоцитату зі словами президента Володимира Зеленського щодо зниження тар...

З архіву ПУ. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

субота, 16 січень 2021, 3:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...