Хіти тижня. "Армагедон" наближається: Пушилін з тривогою очікує прибуття в Донецьк важливої делегації з РФ

В складі важливої делегації буде всім відомий "Армагедон".

Телеграм-канал «Вільнодумець» написав, що найближчим часом в невизнаній «республіці» очікується візит гостей, яких так званий «глава "ДНР"» Денис Пушилін очікує «з тривогою», передають Патріоти України.

«Так званий "глава ДНР" Денис Пушилін з тривогою очікує прибуття в Донецьк важливою делегації з Москви, в складі якої сам "Армагедон" і відомий всій Україні Олександр Григорович».

Автор публікації обіцяє пізніше докладно розповісти, що це за делегація, хто вони, для чого їдуть до Донецька і що чекає Пушиліна від цієї зустрічі.

"Брат Ермака не только продавал должности, но и уничтожал бизнес под заказ", - Bihus.Info (відео)

п’ятниця, 3 квітень 2020, 10:58

"Денис Ермак, брат главы Офиса президента Андрея Ермака, организовал кампанию по уничтожению бизнеса крупнейшего частного порта в Украине "ТИС" и его международных партнеров", - пише Bihus.Info, передають Патріоти України, і продовжує: . "Делать это с...

"Молодые кадры Зеленского позорят нашу страну", - Кудренко про скандал з Супрун і Маском

п’ятниця, 3 квітень 2020, 9:28

"О чем там речь. А речь о том, что относительно молодые кадры, которые пришли на первые места вместе с Зеленским, мягко говоря, очень позорят нашу страну. И может дело в возрасте, может в некомпетентности, может в бестактности и отсутствии личной культ...