Хіти тижня. "Армагедон" наближається: Пушилін з тривогою очікує прибуття в Донецьк важливої делегації з РФ

В складі важливої делегації буде всім відомий "Армагедон".

Телеграм-канал «Вільнодумець» написав, що найближчим часом в невизнаній «республіці» очікується візит гостей, яких так званий «глава "ДНР"» Денис Пушилін очікує «з тривогою», передають Патріоти України.

«Так званий "глава ДНР" Денис Пушилін з тривогою очікує прибуття в Донецьк важливою делегації з Москви, в складі якої сам "Армагедон" і відомий всій Україні Олександр Григорович».

Автор публікації обіцяє пізніше докладно розповісти, що це за делегація, хто вони, для чого їдуть до Донецька і що чекає Пушиліна від цієї зустрічі.

Розпиляють, чи відкриють по новій: З Макіївки зник пам'ятник першовідкривач вугілля на Донбасі Григорію Капустіну

неділя, 25 липень 2021, 6:10

На новий пам'ятник Капустіна, мабуть, грошей не вистачило - ймовірно, в черговий раз «відкриють» старий. Зі звичного постаменту в Макіївці зникла статуя Григорія Капустіна, якого називають відкривачем вугілля на Донбасі. Про це повідомляють місцеві паб...

Хіти тижня. Втілення "кінця епохи бідності": Юзика в труселях, як у Зеленського, заскочили з пивом на пляжі Одещини

неділя, 25 липень 2021, 1:00

У курортному селищі Грибівка під Одесою у липні 2020 року на пляжі помітили депутата від фракції "Слуга народу" Юрія Корявченкова, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Klymenko Time. . Колишній артист "Кварталу-95", відомий як Юзик, ст...