Хіти тижня. "Армян сдали, и Крым сдадут": Російський пропагандист розповів, як РФ "зіллє" півострів

Після Карабаху Росія перестала бути надійним партнером для усіх своїх союзників.

У анексованому Криму багато хто вважає, що слідом за Нагорним Карабахом Росія "зіллє" і півострів. Про це написав у своєму блозі на Facebook російський пропагандист Олександр Гірський, який активно підтримував окупацію українських територій, передають Патріоти України.

"Армян сдали, и Крым сдадут", - заявив Горний. З його слів, такі розмови зараз активно ведуться на анексованому півострові. Горний звинуватив РФ в "зраді" вірмен, які сьогодні змушені тікати з Карабаху.

"Можно валить, конечно, на (премьер-министра Армении - ред.) Пашиняна… Но Россия не ввела миротворцев сразу и не предотвратила убийство тысяч солдат и мирных граждан", - написав блогер.

Він впевнений, що існують ризики і для окупованого півострова. "Вполне возможно, что в Кремле может что-то или у кого-то в голове развернуться и там начнут торг в угоду баблу или каким либо геополитическим интересам одной из башен Кремля. Конституцию можно будет быстро поменять или изменить, опыт уже есть", - написав Горний.

Він констатував, що після Карабаху Росія перестала бути надійним партнером для усіх своїх союзників. А поява турецьких військ біля російських кордонів стала серйозним ударом по її іміджу і безпеці. "НАТО влетело на наши южные рубежи. И не надо мне рассказывать сказки, что это гениальный план.... Кремлевские пропагандисты начали упорно отрабатывать версию геополитической победы... но без толку! Большинство моих знакомых... однозначно говорят - это полный провал", - написав Горний.

Особливо у Києві, Харкові й Одесі: Тисячі водіїв в Україні "шпигують" на користь РФ

субота, 3 грудень 2022, 18:14

Сотні тисяч водіїв в Україні допомагають «шпигувати» Росії, збирати дані про переміщення, зокрема військових та працівників критичної інфраструктури, коли використовують російські додатки-навігатори. Найбільше таких користувачів — у великих українських...

На літаку Путіна в Білорусь прибув Шойгу

субота, 3 грудень 2022, 18:00

Російський міністр оборони Сергій Шойгу прибув сьогодні в Мінськ на зустріч з главою Міноборони Білорусі Віктором Хреніним. Сторони підписали зміни в Угоді про спільне забезпечення регіональної безпеки 3 військовій сфері від грудня 1997 року. Про це йд...