Хіти тижня. "Аваков свідомо провокує ветеранів на заколот": Юрист прокоментував "справу Шеремета"

"Головні терористи країни" підібрані дуже вдало. Усі троє - знакові особи для своїх спільнот.

Геннадій Друзенко. Фото: Український репортер.

Ветерани, волонтери, Збройні сили - єдині, хто конкурує з президентом за рівнем народної довіри. Влада намагається дискредитувати цю спільноту. У справі Шеремета вдарили по больових точках. Про це в інтерв'ю говорить юрист-міжнародник Геннадій Друзенко, передають Патріоти України.

"Спочатку я думав, в Авакова залишилися самі силовики - інтелект із системи вимило. А потім зрозумів, що "головні терористи країни" підібрані дуже вдало. Усі троє - знакові особи для своїх спільнот. Андрій Антоненко був обличчям сил спеціальних операцій. Рекламував їх, служив сержантом ССО. Юлія Кузьменко - один із символів волонтерства, представник лікарської еліти. Яна Дугарь - медсестра з Десантно-штурмових військ. Це продумана провокація. Хочуть змусити ветеранську спільноту до радикальних дій. І демонстративно придушити "заколот". Але від реалізації такого сценарію програє Україна. Збройний громадянський конфлікт - це фактично запрошення для Путіна прийти й допомогти "відновити конституційний порядок". Ми завжди втрачали незалежність після внутрішніх суперечок, за якими наставала руїна. Можливо, Аваков не розуміє цього через амбіції. А може, готовий співпрацювати з РФ і отримати посаду генерал-губернатора у провінції Україна", - вважає експерт.

Проте, за його словами, ветерани й волонтери розуміють і намагаються не вестися. "На одне засідання суду приходили бандити проросійського блогера Шарія з ножами, їх до зали пропустила поліція. Тоді змогли втриматися. Але ця справа - відвертий виклик логіці.

Зріст Антоненка не збігається з зростом чоловіка на відео, форма бороди - також. У Яни залізне алібі - була в Покровському госпіталі, коли начебто проводила розвідку для вбивства. Будь-який адекватний суд мав би відпустити їх. Та сьогодні питання стоїть ребром. Або їх садять і Аваков залишається на посаді, або він іде на політичну пенсію, а підозрювані - на свободу. Ставки високі", - додає Геннадій Друзенко.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. "России предстоит длительная головная боль", - Шевцова

п’ятниця, 21 лютий 2020, 4:00

Америка завжди підігравала Росії. Не розуміючи того. Підігравала фактом свого існування в якості наймогутнішої держави і світового жандарма. І Росія мала привід для його стримування і виправдання свого мілітаризму і войовничого рику. Про це у своєму бл...

Хіти тижня. На охорону Зеленського в Омані з держбюджету витратили 74 тис. грн, - нардеп Гончаренко

п’ятниця, 21 лютий 2020, 1:00

На охорону президента Володимира Зеленського під час його поїздки в Оман було витрачено з державного бюджету 74 тисячі гривень. Про це нардеп від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко написав у Telegram-каналі, передають Патріоти України. . З...