Хіти тижня. Азербайджан захопив у Нагірному Карабасі цілий ангар з танками (відео)

Азербайджанські військові раніше повідомляли, що вся трофейна техніка буде використана в ході операції зі звільнення Нагірного Карабаху.

Військові Вірменії продовжують спішно відступати в Нагірному Карабасі, залишаючи важкі системи озброєнь, танки і бронетехніку на своїх позиціях, передають Патріоти України.

Міністерство оборони Азербайджану показало цілий ангар з танками, БМП і гусеничною технікою, яку вдалося захопити після відступу вірменських військових. На опублікованих кадрах видно велику кількість танків, ящики зі зброєю та гусеничні БМП. Частина бронетехніки знаходиться в ангарах, частина - поруч під відкритим небом. "Чергове відео захоплених у ворога військових трофеїв", - коментує відео Міністерство оборони Азербайджану. Азербайджанські військові раніше повідомляли, що вся трофейна техніка буде використана в ході операції зі звільнення Нагірного Карабаху.

Розпиляють, чи відкриють по новій: З Макіївки зник пам'ятник першовідкривач вугілля на Донбасі Григорію Капустіну

неділя, 25 липень 2021, 6:10

На новий пам'ятник Капустіна, мабуть, грошей не вистачило - ймовірно, в черговий раз «відкриють» старий. Зі звичного постаменту в Макіївці зникла статуя Григорія Капустіна, якого називають відкривачем вугілля на Донбасі. Про це повідомляють місцеві паб...

Хіти тижня. Втілення "кінця епохи бідності": Юзика в труселях, як у Зеленського, заскочили з пивом на пляжі Одещини

неділя, 25 липень 2021, 1:00

У курортному селищі Грибівка під Одесою у липні 2020 року на пляжі помітили депутата від фракції "Слуга народу" Юрія Корявченкова, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Klymenko Time. . Колишній артист "Кварталу-95", відомий як Юзик, ст...