Хіти тижня. Азербайджан захопив у Нагірному Карабасі цілий ангар з танками (відео)

Азербайджанські військові раніше повідомляли, що вся трофейна техніка буде використана в ході операції зі звільнення Нагірного Карабаху.

Військові Вірменії продовжують спішно відступати в Нагірному Карабасі, залишаючи важкі системи озброєнь, танки і бронетехніку на своїх позиціях, передають Патріоти України.

Міністерство оборони Азербайджану показало цілий ангар з танками, БМП і гусеничною технікою, яку вдалося захопити після відступу вірменських військових. На опублікованих кадрах видно велику кількість танків, ящики зі зброєю та гусеничні БМП. Частина бронетехніки знаходиться в ангарах, частина - поруч під відкритим небом. "Чергове відео захоплених у ворога військових трофеїв", - коментує відео Міністерство оборони Азербайджану. Азербайджанські військові раніше повідомляли, що вся трофейна техніка буде використана в ході операції зі звільнення Нагірного Карабаху.

Хіти тижня. "Кака разница?!": Тимчасовий "міністр-плагіатор" скасував обов’язкове ЗНО з української мови та літератури

середа, 21 жовтень 2020, 19:30

Міністерство освіти скасувало обов’язкове ЗНО з української мови та літератури. Про це повідомляє народний депутат Володимир В’ятрович, зазначають Патріоти України. . У 2021 році складати цей тест будуть тільки абітурієнти, які вступають на гуманітарн...

"Стус прийде за тобою": Нацкорпус зірвав зустріч Медведчука з прихильниками у Миколаєві (відео)

середа, 21 жовтень 2020, 17:34

У Миколаєві активісти Нацкорпусу зірвали зустріч голови політради політичної партії "Опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука із місцевими прихильниками та депутатами, передають Патріоти України. Зустріч мала відбутися вдень 21 жовтня в кіно...