Хіти тижня. Бабуся дізналася із новин: Принц Гаррі приховав від Єлизавети II угоду з Netflix

Британський принц Гаррі приховав від королеви Великої Британії Єлизавети II угоду з популярним відеосервісом Netflix. Про цю новину повідомляє Marie Claire, передають Патріоти України.

Як виявилося, королева Великої Британії дізналася про укладену угоду Сассекських і стрімінгової платформи з новин. Такому повороту подій Єлизавета II не зраділа, оскільки не схвалює вибір онука. Однак, як повідомляють інсайдери, Єлизавета II розуміє, що відмовити онука від цієї угоди у неї немає шансів.

Нагадаємо, що раніше герцог Сассекський принц Гаррі і його дружина герцогиня Сассекська Меґан Маркл підписали великий контракт із компанією Netflix. За контрактом, продюсерська компанія Гаррі і Меґан буде протягом декількох років знімати для відеосервісу документальні та художні фільми, серіали та програми для дітей. Більш детальну інформацію угоди не розголошують.

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...

З архіву ПУ. Вирішили сховати вкрадене надійніше: Через Кримський міст у Росію перегнали бойову авіацію (фото)

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:00

СУ-27 переганяли на автотранспорті з Криму в бік Краснодарського краю Російської Федерації. По Кримському мосту знову пересувається військова техніка. Раніше тут була зафіксована колона вантажівок КамАЗ, а тепер через міст перевозять бойову авіацію. Ві...