Хіти тижня. Бабуся в пошуках виходу: Єлизавета Друга винесла вердикт щодо бунту онука Гаррі та його Меган

Королева дозволила подружжю жити приватним життям, але із деякими умовами.

Бабуся дозволила молодятам жити окремо. Фото: ВВС.

Королева Великобританії Єлизавета II підтримала рішення принца Гаррі та його дружини Меган Маркл відмовитися від королівських привілеїв і більше жити приватним життям. Відповідну заяву вона зробила за підсумками королівської сімейної ради, повідомляють Патріоти України.

Королева заявила, що вона і її сім’я “повністю підтримують бажання Гаррі і Меган почати нове життя в якості молодої сім’ї”.

“Хоча ми б вважали за краще, щоб вони залишалися повноцінними членами королівської сім’ї, ми поважаємо і розуміємо їх бажання жити незалежним життям», — йдеться в її заяві.

Її Величність також повідомила про «перехідний період» для сім’ї принца, протягом якого вони будуть поперемінно жити в Канаді та Великобританії. Остаточне рішення про те, як саме це відбуватиметься, приймуть в найближчі дні.

Нагадаємо, принц Гаррі і Меган Маркл оголосили про відмову від повноважень членів королівської сім’ї 8 січня. Подружжя має намір почати працювати, щоб стати фінансово незалежними.

Скрепна істерика: МЗС РФ назвало ухвалений Радою закон про освіту "насильницькою українізацією"

субота, 18 січень 2020, 16:45

У МЗС РФ вважають, що «російська мова в Україні і далі зазнає подвійної дискримінації». «Всупереч висновку Венеціанської комісії при підготовці закону українською владою не були проведені консультації з представниками національностей, які проживають на...

Хіти тижня. "Шпана с ядерным оружием": "Аятоллы признали ответственность Ирана за гибель самолета, сбитого по ошибке. Наши виляют и врут шестой год", - Шендерович

субота, 18 січень 2020, 15:00

За кілька діб після трагедії в аеропорту Тегерана лідери країни визнали відповідальність Ірану за загибель українського пасажирського літака, збитого помилково. "А наши виляют и врут шестой год – и в этом ясно проявляется разница между преступным идеол...