Хіти тижня. Баканов працює: Мера Черкас, якого Зеленський називав "бандитом", раптово позбавили допуску до держтаємниці (відео)

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що СБУ направила йому лист щодо скасування допуску до державної таємниці. Про це Бондаренко розповів у відеозверненні в Facebook. За його словами, рішення спецслужби пов'язане з ослабленням карантину в Черкасах, передають Патріоти України.

"Я, коли прийшов на роботу, отримав два цікавих листи. Перший – про скасування Бондаренку допуску до державної таємниці, від СБУ. Цікавий лист, я розумію, що Служба безпеки замість того, щоб займатися пошуком шпигунів, вона з ранку до ночі зайнята главою міста Черкаси, за те що він посмів, все ж, послабити карантин", - сказав він у відеозверненні.

Прессекретарка СБУ в Черкаській області Катерина Дрога в коментарі Суспільному зазначила, що управління виявило невиконання Бондаренком обов'язків щодо державної таємниці.

Співробітниками Управління було раніше направлено інформування про приведення у відповідність стану охорони держтаємниці в Черкаській міській раді.

"Однак міським головою тривали порушення вимог закону України "Про державну таємницю "щодо організації та забезпечення режиму секретності в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Отже, з урахуванням виявлених порушень вимог законодавства про державну таємницю, Бондаренку скасований доступ до державної таємниці", – сказала прессекретарка.

Хіти тижня. Годі відступати перед фашистською Росією: Сенат Польщі висловив підтримку Україні та застеріг світову спільноту від зняття санкцій із РФ через коронавірус

п’ятниця, 10 липень 2020, 4:00

"Комісія Сенату Республіки Польща у закордонних справах і ЄС звертає увагу, що Польща незмінно підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і засуджує анексію Росією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь", - йдеться ...

Хіти тижня. "Вали в отставку!": Нардеп від "Слуги народу" накинувся на міністра інфраструктури (відео)

п’ятниця, 10 липень 2020, 2:00

Олександр Куницький заявив про те, що у Харкові під егідою Міністерства інфраструктури функціонують технічні центри, які проводять технічний огляд обладнанням, що навіть не підключено в розетку. Народний депутат від Слуги народу Олександр Куницький заж...