
Президент Білорусі Олександр Лукашенко знову зробив натяк голові Росії Володимиру Путіну, підкресливши, що білоруси завжди будуть вільними, зазначають Патріоти України
Всім, хто погано дивиться на нас, будемо однозначно говорити про те, що під батогом ми більше ніколи ходити не будемо, - сказав він під час відвідування Храму-пам'ятника на честь Всіх Святих, повідомляє Білорусь сьогодні.
Президент підкреслив, що білоруси - гордий, незалежний, толерантний і дуже добрий народ, який завжди добре ставиться до всіх своїх сусідів, в тому числі росіянам і українцям.
Та й наша Білорусь - багатоконфесійна республіка. І, напевно, буде правильно, якщо ми пошлемо добрі слова в цей наш Свято і представникам інших конфесій. Всім тим, хто живе в Білорусі, нехай і сповідує інші релігії, але визнає, що Бог єдиний, - сказав Лукашенко.
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...
Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...