
Президент Білорусі Олександр Лукашенко знову зробив натяк голові Росії Володимиру Путіну, підкресливши, що білоруси завжди будуть вільними, зазначають Патріоти України
Всім, хто погано дивиться на нас, будемо однозначно говорити про те, що під батогом ми більше ніколи ходити не будемо, - сказав він під час відвідування Храму-пам'ятника на честь Всіх Святих, повідомляє Білорусь сьогодні.
Президент підкреслив, що білоруси - гордий, незалежний, толерантний і дуже добрий народ, який завжди добре ставиться до всіх своїх сусідів, в тому числі росіянам і українцям.
Та й наша Білорусь - багатоконфесійна республіка. І, напевно, буде правильно, якщо ми пошлемо добрі слова в цей наш Свято і представникам інших конфесій. Всім тим, хто живе в Білорусі, нехай і сповідує інші релігії, але визнає, що Бог єдиний, - сказав Лукашенко.
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...