Хіти тижня. Бенін бунт: Група нардепів Коломойського демонстративно проігнорувала Зеленського

У "Слузі народу" сподіваються на результативне голосування за рахунок голосів інших фракцій.

Група олігарха Ігоря Коломойського у "Слузі народу" проігнорувала засідання фракції за участю президента Володимира Зеленського. Про це із посиланням на депутатів політсили повідомляють "Букви", передають Патріоти України.

На позачерговому засіданні Верховної Ради у понеділок планують ухвалити закони про ринок землі й регулювання роботи банків ("антиколомойський" закон), а також секвестр бюджету. "Оскільки група Коломойського не прийшла, то і скандалу не було. Навіть Олександр Ткаченко не прийшов, не кажучи вже про Дубінського. Єдине питання про закон про регулювання діяльності банків поставив Сергій Швець", – розповів один із депутатів.

Співрозмовник припустив, що група дасть бій під час профільного комітету, який запланований на 9-у ранку понеділка та у сесійній залі. Загалом на фракції були майже 150 депутатів. На неї також не прийшли ті, кому треба було їхати з регіонів.

Більшість запитань стосувалося секвестру бюджету. У такому вигляді, як його подав Кабмін, він абсолютно не влаштовує депутатів. У "Слузі народу" сподіваються на результативне голосування за рахунок голосів інших фракцій.

Також президент просив проголосувати законопроєкт про дистанційне голосування або принаймні дистанційну роботу комітетів. Саме засідання парламенту скоріше за все відбудеться у сесійній залі. На засіданні також можуть розглянути кадрові питання щодо керівників Міністерства охорони здоров'я та Міністерства фінансів.

Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію, - нардеп від "ЄС"

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:43

І цікавить нового міністра зовсім не кіно, а мова йде про те, що Одеська кіностудія – це 5 гектарів землі на Французькому бульварі. Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію. Про це в е...

Хіти тижня. Рада ухвалила закон про "злодіїв у законі": У залі "заслухали" кримінальних авторитетів (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:30

Верховна Рада прийняла законопроект №2513 про відповідальність за злочини, вчинені злочинною спільнотою, який вводить у Кримінальний кодекс поняття "злодій у законі". За документ у другому читанні та в цілому проголосували 236 народних депутатів, пере...