Хіти тижня. "Берите билет и уе**вайте! Немедленно!": Бабченко звернувся до росіян після нової заяви Путіна

Журналіст Аркадій Бабченко вважає дуже поганим сигналом загрозу президента Росії Володимира Путіна "заткнути поганий рот" політикам за кордоном.

Президент РФ Володимир Путін в Санкт-Петербурзі заявив, що "заткне поганий рот" тим людям за кордоном, які піддають сумнівам офіційну версію Москви про участь РФ у Другій світовій війні. Журналіст Аркадій Бабченко був шокований наростанням агресивної риторики Кремля. Він в Telegram порівняв режим Путіна з гітлерівським, передають Патріоти України.

"Фюрер на зустрічі зі своїми штурмовими загонами. Рейх, становлення, олія, полотно тисяча дев'ятсот тридцять чотири", - написав журналіст.

Він також порадив "адекватним росіянам", поки не пізно тікати з Росії. "Купуйте квиток на філософський пароплав і у**буйте звідти світ за очі. Негайно", - підкреслив Бабченко.

Частину вже ліквідували: На Південь України перекидають перших російських мобілізованих - полковник СБУ

неділя, 2 жовтень 2022, 16:29

Збройні сили України спостерігають перекидання перших мобілізованих на Південь України. Про це повідомив полковник СБУ Роман Костенко, передають Патріоти України. "Додатковий ресурс противника - завжди погано для поля бою. Оскільки це завжди люди в тан...

Хто б сумнівався: Конституційний суд РФ схвалив захоплення територій України

неділя, 2 жовтень 2022, 15:43

Конституційний суд Російської Федерації підтримав привласнення окупованих територій України - "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей. Вже призначені "вибори" в "парламенти" на 2023 рік. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ...