Хіти тижня. "Бесцеремонное разграбление богатств": Шойгу спробував звинуватити американців у Сирії, але щось пішло не так (відео)

Навіть пересічні росіяни вже розуміють, що їхній верхівці просто шкода, що грабують сирійців не вони.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу звинуватив США в розграбуванні нафтових родовищ в Сирії. Відповідну заяву він зробив на спільній прес-конференції з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим, передають Патріоти України.

Однак ситуація обернулася несподіваними наслідками для самого Шойгу. Росіяни в соціальних мережах заявили, що правляча верхівка Росії так само розграбувала нафтові багатства РФ, які належать російському народу. Фрагмент відео з заявою Шойгу опублікував російський журналіст Дмитро Смирнов на своїй сторінці в соціальній мережі Тwitter.

"Родовища нафти в Сирії контролюються США. Там йде неприкрите безцеремонне розграбування багатств, які належать Сирії і сирійському народові", - заявляє на відео Шойгу. Замість того щоб підтримувати його, росіяни зазначили, що російській владі банально прикро: саме вони вкладають фінанси і військову міць на підтримку диктатора Башара Асада, однак нафтовими родовищами заволоділи американці.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: