Хіти тижня. "Бесцеремонное разграбление богатств": Шойгу спробував звинуватити американців у Сирії, але щось пішло не так (відео)

Навіть пересічні росіяни вже розуміють, що їхній верхівці просто шкода, що грабують сирійців не вони.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу звинуватив США в розграбуванні нафтових родовищ в Сирії. Відповідну заяву він зробив на спільній прес-конференції з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим, передають Патріоти України.

Однак ситуація обернулася несподіваними наслідками для самого Шойгу. Росіяни в соціальних мережах заявили, що правляча верхівка Росії так само розграбувала нафтові багатства РФ, які належать російському народу. Фрагмент відео з заявою Шойгу опублікував російський журналіст Дмитро Смирнов на своїй сторінці в соціальній мережі Тwitter.

"Родовища нафти в Сирії контролюються США. Там йде неприкрите безцеремонне розграбування багатств, які належать Сирії і сирійському народові", - заявляє на відео Шойгу. Замість того щоб підтримувати його, росіяни зазначили, що російській владі банально прикро: саме вони вкладають фінанси і військову міць на підтримку диктатора Башара Асада, однак нафтовими родовищами заволоділи американці.

Хіти тижня. "Війна Вірменії з Азербайджаном стане катастрофою для зовнішньої політики РФ", - військовий оглядач

четвер, 6 серпень 2020, 3:00

В обох країнах накопичений вибуховий потенціал взаємної ненависті, взаємного озлоблення... Російський військовий оглядач Олександр Гольц розповів, як загострення ситуації між Вірменією і Азербайджаном може обернутися крахом для російської зовнішньої по...

Мігранти побилися із Росгвардією: На кордоні РФ і Казахстану сталися зіткнення (відео)

середа, 5 серпень 2020, 22:30

Сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з Казахстаном в Самарській області. У повідомленні наголошується, що сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з К...