Хіти тижня. "Без них Украина станет бессильной": Гіркін назвав міста, які "потрібно захопити" першими

У Росії не приховують, що не залишили планів щодо широкомасштабного наступу на Україну та захоплення цілого ряду українських міст. Офіцер російських спецслужб і перший ватажок "ДНР" Ігор Стрєлков-Гіркін заявив, що Росія повинна відібрати в України Харків, Дніпро, Маріуполь і Одесу. Про це він заявив в інтерв'ю російському виданню "Аргументи і Факти" напередодні, передають Патріоти України.

За словами Стрєлкова, уникнути війни між Росією і Україною вже не вдасться, при цьому для Москви єдиним варіантом закінчити конфлікт може бути воєнна поразка України з подальшою окупацією цілого ряду регіонів. Які саме міста необхідні Москві, Стрєлков назвав прямо.

"Я считаю, что война с Украиной все равно рано или поздно произойдет. На мой взгляд, единственная возможность для России закончить конфликт — это разгромить Украину, отобрать у нее Харьков, Днепропетровск, Мариуполь, Одессу. Без новороссийских земель Украина больше не будет представлять военной угрозы", - заявив він.

При цьому він розуміє, що ситуація з 2014 року змінилася і ніхто російських військових з радістю зустрічати не буде, натякаючи на можливість масштабної партизанської війни проти російської армії.

Історія повторюється: Путін знає, що якщо він програє, то помре, - професор Гарвардського університету

субота, 21 травень 2022, 7:56

Професор Гарвардського університету Грем Еллісон вважає, що кремлівський диктатор Володимир Путін знає, що якщо він програє війну, яку розв'язав в Україні, то помре. Він також провів паралель з царем Миколою II, який був повалений у 1918 році, зокрема,...

Ворог зазнає важких втрат, але намагається відновити наступ за трьома напрямками, - Генштаб

субота, 21 травень 2022, 7:22

На початок 87-ї доби героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню найактивніші бойові дії тривали на Донеччині - на Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямках, передають Патріоти України. Зокр...