Хіти тижня. Білорусі приготуватися: На Росії розкрили задум Путіна з гучними перестановками в РФ

Після того, як прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що уряд в повному складі йде у відставку, і стало відомо ім'я його наступника, в мережі з'явилися прогнози наслідків таких рокіровок.

Відомий російський політолог Валерій Соловей вважає, що минулий 2019 рік був останнім спокійним роком Росії. Далі настають великі зміни, які принесуть біди не тільки громадянам РФ, передають Патріоти України.Він пише, що Путін не відмовився від своїх планів на зовнішньополітичній арені: «Всі сьогоднішні пертурбації нерозривно пов'язані з зовнішньополітичними планами».
Соловей нагадує про плани президента Путіна створити разом з Білоруссю Союзну державу і пише, що Держрада повинна стати вищим керівним органом цього нового утворення.Підписники політолога жахаються правильності його прогнозів і вважають, що Путіна «ніде з трояндами зустрічати не будуть». Плани Путіна можуть привести не тільки до нового конфлікту на карті світу, але і до громадянської війни в самій Росії.

Що на це скаже Зе? Міністр оборони визнав втрату ЗСУ позицій на Донбасі

середа, 19 лютий 2020, 18:34

Під час протистояння на Донбасі 18 лютого деякі українські позиції були захопленіта залишаються під контролем бойовиків Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк, а також народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Михайло Забродс...

Хіти тижня. "У меня вопрос - это случайность?": Депутат Соболєв зробив гучну заяву після вбивства кілером його сина (відео)

середа, 19 лютий 2020, 18:00

Депутат Київської обласної ради В'ячеслав Соболєв заявив, що готується новий замах на нього і його сім'ю, передають Патріоти України. Соболєв зазначив, що поліція також знає про черговий замах. "Але тим не менш, з п'ятниці і до понеділка, всупереч дору...