Хіти тижня. Білорусі приготуватися: На Росії розкрили задум Путіна з гучними перестановками в РФ

Після того, як прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що уряд в повному складі йде у відставку, і стало відомо ім'я його наступника, в мережі з'явилися прогнози наслідків таких рокіровок.

Відомий російський політолог Валерій Соловей вважає, що минулий 2019 рік був останнім спокійним роком Росії. Далі настають великі зміни, які принесуть біди не тільки громадянам РФ, передають Патріоти України.Він пише, що Путін не відмовився від своїх планів на зовнішньополітичній арені: «Всі сьогоднішні пертурбації нерозривно пов'язані з зовнішньополітичними планами».
Соловей нагадує про плани президента Путіна створити разом з Білоруссю Союзну державу і пише, що Держрада повинна стати вищим керівним органом цього нового утворення.Підписники політолога жахаються правильності його прогнозів і вважають, що Путіна «ніде з трояндами зустрічати не будуть». Плани Путіна можуть привести не тільки до нового конфлікту на карті світу, але і до громадянської війни в самій Росії.

Литва підписала угоду на закупівлю польських дронів-камікадзе Warmate для України

п’ятниця, 30 вересень 2022, 19:34

Міністерство оборони Литви уклало контракт з польською компанією WB Group на закупівлю дронів-камікадзе Warmate, повідомляють Патріоти України з посиланням на Delfi. Йдеться про закупівлю двох комплексів та 37 дронів-камікадзе Warmate. Їх придбають за ...

Мріяв стати мером, а потрапив до в'язниці: На Харківщині затримали колаборанта (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 19:28

45-річний чоловік, відомий у кримінальних колах на прізвисько "Чиж", від початку повномасштабної війни Росії проти України перейшов на бік ворога та допомагав росіянам вести підривну діяльність проти України. "Чижа", розшукуваного за державну зраду, за...