Хіти тижня. Білорусі приготуватися: На Росії розкрили задум Путіна з гучними перестановками в РФ

Після того, як прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що уряд в повному складі йде у відставку, і стало відомо ім'я його наступника, в мережі з'явилися прогнози наслідків таких рокіровок.

Відомий російський політолог Валерій Соловей вважає, що минулий 2019 рік був останнім спокійним роком Росії. Далі настають великі зміни, які принесуть біди не тільки громадянам РФ, передають Патріоти України.Він пише, що Путін не відмовився від своїх планів на зовнішньополітичній арені: «Всі сьогоднішні пертурбації нерозривно пов'язані з зовнішньополітичними планами».
Соловей нагадує про плани президента Путіна створити разом з Білоруссю Союзну державу і пише, що Держрада повинна стати вищим керівним органом цього нового утворення.Підписники політолога жахаються правильності його прогнозів і вважають, що Путіна «ніде з трояндами зустрічати не будуть». Плани Путіна можуть привести не тільки до нового конфлікту на карті світу, але і до громадянської війни в самій Росії.

Йдуть "торги": Лакійчук пояснив, що стоїть за візитом Путіна в Білорусь

вівторок, 28 травень 2024, 6:44

Російський диктатор Володимир Путін приїхав до Білорусі та зустрівся з самопроголошеним президентом республіки Олександром Лукашенком. Ця поїздка з одного боку символічна – перепризначивши себе "президентом", Путін розставляє пріоритети. Однак візит ма...

"Зачистки" в розпалі: Путін розправився з розробниками гіперзвукових технологій - вирок отримав ще один вчений-інженер

вівторок, 28 травень 2024, 6:28

Суд Санкт-Петербурга виніс вирок Анатолію Маслову. Він обіймав посаду головного наукового співробітника Інституту теоретичної та прикладної механіки Сибірського відділення РАН. Наразі його звинуватили в держзраді і засудили до чотирнадцяти років колоні...