Хіти тижня. Білоруські військові запевняють, що передбачали війну в Україні за два роки до її початку

Генштаб Білорусі прогнозував війну в Україні ще в 2012 році.

Павло Муравейко

Про це заявив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил - начальник головного оперативного управління Павло Муравейко в інтерв'ю білоруським ЗМІ, передають Патріоти України.

Так, відповідаючи на питання журналіста щодо Плану оборони Білорусі та Концепції будівництва та розвитку Збройних сил країни, він сказав під час їх підготовки вивчали, зокрема, ситуацію в Україні. "При їх розробці аналізувалися військово-політична обстановка навколо нашої країни і в світі в цілому, успіхи і невдачі в збройних конфліктах в Україні, Сирії та інших країнах, основні тенденції розвитку науки", - зазначив він.
Він додав, що, план оборони Білорусі спрямований не на класичну оборону, а запобігання можливої агресії і війни. "Скажімо, ті події, які відбулися в сусідній Україні, ми спрогнозували і оцінили за два роки до їх початку. Оцінивши, звідки може виходити загроза, ми намагаємося мінімізувати її на ранній стадії. А це розвідка, радіоелектронна боротьба, інформаційне протиборство, маскування і інші елементи. Ми, немов у шаховій партії, прорахували і змоделювали найактуальніші, складні, можливо, навіть неймовірні ситуації, які можуть виникнути, і визначили способи і форми захисту країни", - заявив Муравейко.

Хіти тижня. "России предстоит длительная головная боль", - Шевцова

п’ятниця, 21 лютий 2020, 4:00

Америка завжди підігравала Росії. Не розуміючи того. Підігравала фактом свого існування в якості наймогутнішої держави і світового жандарма. І Росія мала привід для його стримування і виправдання свого мілітаризму і войовничого рику. Про це у своєму бл...

Хіти тижня. На охорону Зеленського в Омані з держбюджету витратили 74 тис. грн, - нардеп Гончаренко

п’ятниця, 21 лютий 2020, 1:00

На охорону президента Володимира Зеленського під час його поїздки в Оман було витрачено з державного бюджету 74 тисячі гривень. Про це нардеп від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко написав у Telegram-каналі, передають Патріоти України. . З...