Хіти тижня. "Бл*дь. Це п*здець!": Пальчевський випадково оприлюднив не той варіант звернення до киян (відео)

Політик видалив пост, але його підписники встигли зафіксувати опублікований запис.

Кандидат у мери Києва, глава партії "Перемога Пальчевського" Андрій Пальчевський опублікував відео, в якому офіційно заявив про намір балотуватися і вилаявся матом, передають Патріоти України.

"Я відчуваю підтримку, зобов'язаний іти. Бл*дь, на цій машині взагалі неможливо їздити. Це п*здець... Можна включити кондиціонер? Так що ж таке. 24 – це не дох*я?" – сказав кандидат.

Ймовірно, Пальчевський записав кілька версій відеозвернень і помилково опублікував у facebook один із "чорнових" варіантів. Незабаром він видалив пост, але його підписники встигли зафіксувати опублікований запис.

Проти скреп: США провели секретні навчання у Німеччині

субота, 24 жовтень 2020, 18:26

Під час навчання було відпрацьовано об’єднання союзних держав на суші, морі, повітрі, кібер- і космічному просторі у разі конфлікту. Як зазначається, тренування Austere Challenge 2021 тривало протягом тижня. За словами директора по навчаннях та оцінці ...

COVID-19 підкрався непомітно: У Віталія Кличка виявили коронавірус

субота, 24 жовтень 2020, 18:12

Мер Києва заявив, що продовжить працювати віддалено. У суботу, 24 жовтня, київський міський голова Віталій Кличко отримав позитивний тест на COVID-19. Про це столичний мер повідомив на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України. "Коронавірус п...