Хіти тижня. Бодання у Зе!команді: Абромавічус "повстав" через рішення Банкової по "Укроборонпрому"

Голова концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус виступає проти того, щоб акціонером держпідприємства було Міністерство оборони.

Айварас Абромавичус

Про це Абромавичус сказав у кулуарах форуму "Ялтинської європейської стратегії", передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

"Зараз акціонером, можна так сказати, "Укроборонпрому" є Міністерство економічного розвитку, торгівлі і сільського господарства. І думка про те, що це може бути Міністерство оборони – це не є остаточне рішення", - заявив Абромавичус.

Він вважає, що у Міноборони є конфлікт інтересів. Крім того, у Міністерства оборони є інші оборонні підприємства, які в дуже поганому стані. "Тому в Міноборони, на жаль, нема якісного підходу до управління державними підприємствами. Тому я б хотів, щоб "Укроборонпром" залишився під Міністерством економічного розвитку, торгівлі і сільського господарства", - зазначив голова "Укроборонпрому".

Нагадаємо, секретар РНБО Олександр Данилюк заявив, що акціонером державного концерну "Укроборонпром" імовірно стане не Кабмін, як зараз, а Міністерство оборони. Він також додав, що це рішення "затвердили". Також, за його словами, на підприємство чекає серйозна оптимізація.

Хіти тижня. Торування шляху на Ростов: "Венедіктова сфальсифікувала постанову про вручення підозри Порошенку заднім числом", - адвокат

четвер, 2 липень 2020, 9:00

"Своя дівчина" шостого президента речі, як стверджує адвокат, витворяє таку відверту наругу над законом, за котру неодмінно доведеться нести кримінальну відповідальність, якщо не втекти до країни, котра не видає злочинців, бо "не бросает своих". Генера...

Хіти тижня. "Расшатывание Харькова стартовало ранее намеченного", - Злий Одесит

четвер, 2 липень 2020, 2:00

Ще до анонсованої акції "патріотів" біля офісу ОПЗЖ в Харкові, маріонетки ФСБ підняли негативну інформаційну хвилю. "Буквально вчера в материале “Харьков готовят к “жаркому” расшатыванию” я писал о том, что акция неких патриотов у офиса партии ОПЗЖ в э...