Хіти тижня. Бодання у Зе!команді: Абромавічус "повстав" через рішення Банкової по "Укроборонпрому"

Голова концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус виступає проти того, щоб акціонером держпідприємства було Міністерство оборони.

Айварас Абромавичус

Про це Абромавичус сказав у кулуарах форуму "Ялтинської європейської стратегії", передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

"Зараз акціонером, можна так сказати, "Укроборонпрому" є Міністерство економічного розвитку, торгівлі і сільського господарства. І думка про те, що це може бути Міністерство оборони – це не є остаточне рішення", - заявив Абромавичус.

Він вважає, що у Міноборони є конфлікт інтересів. Крім того, у Міністерства оборони є інші оборонні підприємства, які в дуже поганому стані. "Тому в Міноборони, на жаль, нема якісного підходу до управління державними підприємствами. Тому я б хотів, щоб "Укроборонпром" залишився під Міністерством економічного розвитку, торгівлі і сільського господарства", - зазначив голова "Укроборонпрому".

Нагадаємо, секретар РНБО Олександр Данилюк заявив, що акціонером державного концерну "Укроборонпром" імовірно стане не Кабмін, як зараз, а Міністерство оборони. Він також додав, що це рішення "затвердили". Також, за його словами, на підприємство чекає серйозна оптимізація.

Визнання ПЦУ Грецькою церквою: Нардеп поділився відео важливої церемонії

субота, 19 жовтень 2019, 16:58

Вперше ім'я Блаженнішого Епіфанія було згадано під час Великого входу на Божественній літургії в Салоніках. Елладська церква внесла до Диптиху ім'я Предстоятеля Православної Церкви України. Він констатував, що визнання ПЦУ Церквою Еллади сталося. . "В...

"ВСУ направляет на Донбасс "химические беспилотники" с "концентратом ОРВИ острой формы": Пропагандистка РФ зробила маразматичну заяву

субота, 19 жовтень 2019, 16:44

Один БПЛА нібито несе на собі близько 1 кг «порошкової начинки».​. «Беспилотники со взрывчаткой — это летящая смерть, а вот мало кто упоминал про химические беспилотники, начиненные всякой дрянью помимо хлора, например, очень сыпучим и летучим порошкоо...