Хіти тижня. "Больные, что ли?!": Відома пропаг**донка влаштувала істерику через видачу російських паспортів на Донбасі (відео)

Тетяна Монтян

Скандальна адвокат із Києва Тетяна Монтян, яка є затятим прихильником путінської агресії, образливо висловилася про Україну. Крім того, вона повністю виправдала видачу російських паспортів на тимчасово окупованому Донбасі, повідомляють Патріоти України.

Украінофобка впевнена, що з думкою зрадженої нею країни нібито ніхто не зобов'язаний рахуватися. Адже злочинна ініціатива Москви з паспортами нібито не суперечить ні Мінським домовленостям, ні міжнародному праву. Прокремлівську риторику вона озвучила в інтерв'ю одному з пропагандистських каналів.

"Нічому не суперечить взагалі. Це проблема кожної абсолютно держави, кого їй приймати в своє громадянство. Те, що "піндоси" (американці. — Ред.) роздають грін-карти, це нічого не порушує, ніякі домовленості?! Тому ось ці всі істерики "Ай-яй-яй, роздаєте паспорти, це втручання в щось", — це навіть смішно", — нахабно висловилася Монтян.

"Навіть на засіданні в ООН ніяких рішень не ухвалили. Ну, а як покарати якусь державу за те, що вона комусь роздає свої паспорти? Ну що за маячня, взагалі хворі, чи що?! А заява МЗС про те, що "Ми типу не визнаємо ці видані паспорти"? Вас що, хтось запитує?" — по-хамськи додала зрадниця України.

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...