Хіти тижня. "Болтун - находка для шпиона": "Слуга народу" проговорився про зарплати в конвертах

Пранкер швидко примудрився вивести Михайла Радуцького на чисту воду.

Михайло Радуцький. Фото: Українська правда.

Пранкер "Джокер" опублікував переписку з народним депутатом від фракції "Слуга народу" Михайлом Радуцьким про зарплати "в конвертах". Відповідні скріншоти з'явилися в його Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"17 вересня з Михайлом Радуцьким обговорювали, що потрібно платити депутатам зарплати "в конвертах". Це було 17 вересня. А вже сьогодні у нас є докази, що депутати "Слуги народу" отримують гроші "в конвертах", – зазначив пранкер.

Між Радуцьким і Джокером відбувся такий діалог:

Джокер: Там відсотків 50 нах треба прибрати.

Радуцький: Я думаю, що перший до цього прийде скоро!

Д: Вони вже хочуть $. Юля 20, кажуть, платить, Петя, "Голос".

Р: Я про це говорив першому, що нам треба щось вирішувати з донорами, інакше ми їх не втримаємо. Я чув про 40 від деяких багатих товаришів.

Д: Ринат.

Р: Кажуть.

Д: Він хоче в білу підняти, але максимум 4000$.

"Михайле, якщо надумаєте заперечувати факт нашої з Вами переписки, ми будемо змушені опублікувати відеодокази і не тільки", – звернувся пранкер до нардепа, пообіцявши показати дані про зарплати "слуг".

"Це ж не ставка в букмекерській конторі": У ГУР пояснили, чому ЗСУ не зайшли в Крим до літа, як обіцяв Буданов

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:55

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов говорив про можливий сценарій, коли заявляв, що наші військові зайдуть до Криму навесні 2023 року. Відбуваються корективи наших планів, проте зрештою Україна звільнить п...

Окупантам приготуватися: Резніков заговорив про українські ракети дальністю 1000 км

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:45

Україна має дуже хороші перспективи створення свого оборонного сектора ракет. Вони мають дальність понад 1000 км. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков. В Україні було затверджено ракетну програму, на яку вже було виділено офіційні кошти, пере...