Хіти тижня. Ботокс вже не допомагає: Пресслужбі Кремля дедалі важче приховувати старіння Путіна (фото)

Протягом останніх місяців в присвяченій керівнику РФ Володимиру Путіну офіційній фотохроніці можна частіше помітити ознаки його біологічного старіння, повідомляють Патріоти України.

Як і раніше, пресслужба Кремля вдається до тактики ретушування зображень, переважно відеоматеріалів над фоторепортажами, строго дозованій їхній кількості та якості, уникання непотрібних ракурсів та слабкого освітлення. Проте навіть за такого підходу деякі найбільш суттєві зміни зовнішності Путіна, насамперед його обличчя, стає все важче і важче приховувати.
Ось, наприклад, "зразкова" світлина з засідання клубу "Валдай" (22 жовтня 2021 року):
Одначе, рівно за тиждень, 29 жовтня, на інвестиційному форумі "Росія кличе" Путін виглядав вже значно гірше:
І справжнім провалом PR-служби Адміністрації президента Росії, на думку оглядачів, виявилася фотосесія з відеоконференції за участю колаборантів з окупованого РФ українського півострова Крим. Подія мала місце 18 березня 2021 року.
Тут Путін виглядає справжнім дідусем:

НАТО не квапиться зробити крок назустріч Україні: Американський дипломат назвав причину і розповів, чого чекати далі

субота, 15 травень 2021, 23:44

НАТО не квапиться виконувати свою обіцянку про надання Україні та Грузії Плану дій щодо членства в Альянсі, оскільки побоюється спровокувати президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив американський дипломат Александр Вершбоу під час Київського б...

"Україна, Європа і США постійно роблять одну й ту саму помилку, коли мова йде про Росію", - Бабченко

субота, 15 травень 2021, 22:59

Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно. Військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що дії Росії на міжнародній арені неможливо раціонально зрозуміти, а завдання президен...