Хіти тижня. Братня могила творців "диво-зброї" Путіна: Американці зняли з космосу підірвану баржу поблизу Архангельська

Платформа знаходиться приблизно в чотирьох кілометрах від полігону Ненокса.

Американська компанія Maxar Technologies представила супутниковий знімок платформи в Білому морі, на якій вранці 8 серпня, імовірно, сталося загоряння рідинної рухової установки, яка випробовується в інтересах Міністерства оборони Росії. Про це пише в Twitter журналіст The New York Times Крістоф Кеттл, передають Патріоти України.
На знімку, зробленому 12 серпня, окремо зазначено місце можливого загоряння. «Перший погляд на морську платформу в Росії, яка, ймовірно, брала участь у випробуваннях в минулий четвер під час вибуху. Інцидент пов'язаний з передбачуваним випробуванням ракети. Платформа знаходиться приблизно в чотирьох кілометрах від полігону Ненокса», - написав журналіст.

Кеттл зазначає, що баржа, де, ймовірно, міг статися вибух, як і збирач радіоактивних відходів «Серебрянка», були розгорнуті незадовго до 8 серпня, а на березі біля полігону знаходиться ще одна аналогічна мобільна морська платформа. Також на знімку від 12 серпня помічено непізнане судно, яке прямує до пошкодженої морської платформи.

Хіти тижня. Новопризначений молдовський міністр оборони називав терористів "Л/ДНР" взірцем для армії

п’ятниця, 22 листопад 2019, 17:00

Відповідну заяву Віктор Гайчук зробив у листопаді 2016 року. Новопризначений міністр оборони Молдови Віктор Гайчук у 2016 році пропонував будувати армію своєї держави за взірцем терористичних угрупувань на Донбасі, передають Патріоти України з посиланн...

Резонанс тижня. Закликав відректися від "русского мира": На Росії раптово помер відомий політик

п’ятниця, 22 листопад 2019, 16:30

Ісаєв здобув популярність в Україні після того, як в прямому ефірі на «Росія 1» закликав росіян відмовитися від «русского мира» і радянського минулого. Тоді Ольга Скабеева назвала його ідіотом. У Росії раптово помер лідер громадсько-політичного руху «Н...