Хіти тижня. "Брудна білизна" Зе! команди: Пранкер "Джокер" "розвів" топ-чиновницю Мінінфраструктури, яка потрапила в секс-скандал, та зраду міністра Криклія (фото)

Пранкер "Джокер" оприлюднив листування з заступником міністра інфраструктури України Олександрою Клітіною, що потрапила в гучний скандал, приводом для якого став той факт, що вона нібито отримала посаду через ліжко. Його він опублікував в Telegram, передають Патріоти України.

В ході листування пранкер "виловив" у Клітіної інформацію про те, що нібито президент Володимир Зеленський збирається зняти з посади міністра інфраструктури Владислава Криклія. Крім цього, її дуже обурює той факт, що міністр наблизив до себе секретаря міністерства Андрія Галущака, на якому, нібито "взагалі клейма ніде ставити" (Клітіна, нібито натякає на любов Галущака брати хабарі, - прим. ред.).

Хіти тижня. ​Історичне морське узбережжя Білорусі: Бацька висунув територіальні претензії до Росії​

субота, 7 грудень 2019, 10:00

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав Калінінградську область Росії білоруською територією. Бацька також нагадав, що ще під час СРСР обговорювалося питання про приєднання Калінінградській області до Білорусі, повідомляють Патріоти України з пос...

Зірвав аплодисменти у "Шустера": З Кравчуком трапилась істерика, через наміри патріотів вийти на Майдан задля попередження можливості зради на "нормандському саміті"

субота, 7 грудень 2019, 9:52

Аргументи Вакарчука та Парубія, що президент Зеленський через громадянську акцію на Майдані може черпати підтримку своїй державницькій позиції на переговорах у Парижі, не сприймались першим президентом. Леонід Кравчук, котрий до того вже уславився ска...