Хіти тижня. Була не з їх команди: Зеркаль розповіла про конфлікт з людьми Зеленського

За словами Олени Зеркаль, їй в принципі рекомендували не давати будь-які коментарі і вона прислухалася до рекомендацій Єрмака, так як хотіла "завершити всі справи і не створювати додаткового напруження".

Олена Зеркаль. Фото: Укрінформ.

Помічник президента України Андрій Єрмак вимагав від вже колишнього заступника міністра закордонних справ Олени Зеркаль не бути медіаактивною. За словами самої Зеркаль, на початку вересня вона спілкувалася з Єрмаком з приводу її інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Він наполегливо рекомендував припинити мою медіаактивність. Це стосувалося загального підходу. І я потім більше двох місяців не коментувала, оскільки ми ще обговорювали, що необхідно якось коментувати в дусі і руслі того, як Офіс президента бачить розвиток подій. Я не отримувала ніяких установок щодо того, як коментувати, і я уникала будь-яких коментарів", - сказала вона.

За словами Зеркаль, їй в принципі рекомендували не давати будь-які коментарі і вона прислухалася до рекомендацій Єрмака, так як хотіла "завершити всі справи і не створювати додаткового напруження". Вона вважає, що таке прохання Єрмака було пов'язане з тим, що вона не була частиною команди Зеленського і його офіс боявся, що заяви можуть нашкодити роботі оточення глави держави.

Хіти тижня. "Я спокійний, як х*й після акту": ТОП найяскравіших цитат з листування соратника Джуліані з Луценком

п’ятниця, 24 січень 2020, 3:00

Напередодні, 15 січня, Палата представників США оприлюднила листування Лева Парнаса - американського бізнесмена та соратника адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані - з ексголовою ГПУ Юрієм Луценком і найближчим оточенням президента Володимира Зелен...

Хіти тижня. Нардепи звернулися до СБУ через концерти російських зірок в Україні (документ)

п’ятниця, 24 січень 2020, 2:00

Мова йде про гастролерів Валерія Сюткіна і Олександра Сєрова, які виступали в Криму, і планували концерти в Києві. 40 народних депутатів із чотирьох фракцій звернулися в СБУ з проханням заборонити Сюткіну та Сєрову в'їзд до країни. Про це на своїй стор...