Ранок суботи, 20 червня, для Донецька, Ясинуватої та Авдіївки почався з потужного бою. Про нього масово пишуть в соцмережах мирні жителі, вони серйозно налякані, передають Патріоти України.
Кадри бою під окупованим Донецьком оприлюднив в Twitter користувач Єгор Лєтов. "Авдіївка. Ось такий початок ранку був", - написав місцевий житель.
Авдеевка Вот такое начало утречка было...А птички классно поют) pic.twitter.com/e4QTgakJqB
— Летов Егор (@tiamat007) June 20, 2020
Судячи з повідомлень з соцмереж, загострення почалося приблизно о 05:30 ранку:
"Ясинуватський БП, знову з ранку доносяться звуки сильного бою з підтримкою мінометів", - пишуть мешканці "ДНР".
"Донецьк-сіті. З пів на шосту воюють. Спартак?" - цікавляться в мережі.
У штабі ООС інформацію про бій підтвердили. "Російські збройні формування ... поблизу Авдіївки відкрили вогонь з мінометів калібру 82 мм, РПГ і великокаліберних кулеметів. У відповідь наші військовослужбовці рішуче застосували ... вогневі засоби і припинили ворожі провокації", - повідомили в ЗСУ.
Було відзначено, що українські військові в цьому бою втрат не понесли.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...