Хіти тижня. Бунт на Далекому Сході: 30 тисяч росіян вийшли на вулицю з вимогою відставки Путіна (відео)

У російському Хабаровську пройшла масова акція протесту на підтримку арештованого губернатора Сергія Фургала.

На російському Далекому Сході серйозні хвилювання. У Хабаровську велика кількість людей вийшла в центр міста на акцію протесту. Очевидці публікують в соцмережах велику кількість відео з мітингу. А федеральні ЗМІ Росії про те, що сталося, мовчать, передають Патріоти України.

Хабаровськ повстав через арешт губернатора Хабаровського краю Фургала, якого звинувачують в замовних вбивствах 15-річної давності. Опозиціонери вважають, що це може бути помста Москви за його перемогу на місцевих виборах.

На акцію вийшло значне для Хабаровська число людей - близько 30 тисяч осіб. Вони вимагали звільнення губернатора і вельми жорстко висловлювалися на адресу діючої влади. Люди скандували: "Це наш край!", "Ганьба Москві!", "Путін - злодій!", "Путіна у відставку!", "Свободу!", "Це наш вибір" і інше.

Важливо відзначити, що місцева поліція мітингу не перешкоджала. У якийсь момент влада спробувала очистити площу від людей під приводом дезінфекції, проте ця затія обернулася провалом.


До відома українцям: 23 серпня литовці в знак солідарності стануть живим ланцюгом від Вільнюса до білоруського кордону

субота, 15 серпень 2020, 12:06

Відомий литовський тележурналіст Андрюс Тапінас повідомив, що в Литві збираються вибудувати живий ланцюг від центру Вільнюса до кордону Білорусі 23 серпня, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Village Беларусь. "Зараз треба показати нашим ...

Хіти тижня. "Паліть автозаки, тоді вас туди не посадять": Відомий українець дав докладні рекомендації білорусам

субота, 15 серпень 2020, 12:00

Білоруси третю добу протестують проти фальсифікації результатів виборів президента країни... Український військовий, громадський і політичний діяч Мирослав Гай розповів, що саме допоможе противникам чинної білоруської влади в тому випадку, якщо стануть...