Хіти тижня. "Бунт на кораблі", або "Царь не настоящий!": Ведуча державного телеканалу РФ не побоялась виступити проти пропутінських поправок до Конституції

Ведуча російського державного телеканалу «Камчатка» Олександра Новікова заявила, що поправки до Конституції РФ незаконні. Про це смілива дівчина написала у своєму акаунті в Instagram, зазначають Патріоти України.

За словами Новікової, вона є членом дільничної виборчої комісії вже 10 років та вибори для неї завжди були відповідальним урочистим заходом.

“Те, що нам намагаються втюхати під виглядом референдуму не регламентується ніяким законодавством і не має ніяких юридичних наслідків! А отже, незаконно!” – йдеться в повідомленні.

Новікова зазначила, що це перший раз, коли вона не голосуватиме, оскільки вважає, що це не питання політичної активності, а питання принципів і совісті. Вона впевнена, що поправки вже прийняті і це не всі розуміють.

“Цей “захід” – не референдум, він не регламентується законом. Справжнього референдуму влада боїться, бо програє його. Сама організація такого голосування – театральна постановка, потрібна тільки для відводу очей”.

Ведуча додала, що відмовляється стояти на своїй ділянці і робити вигляд, що росіяни “все правильно роблять”.

Нагадаємо, 14 березня президент РФ Володимир Путін підписав закон про поправки до Конституції. 17 березня він підписав указ про призначення голосування щодо схвалення змін до Конституції і вказав датою проведення референдуму 22 квітня.

Хіти тижня. Зе-команда може "злити" майбутнє: Ярош звернувся до влади та ветеранів із потужним закликом зупинити реванш Кремля в Україні

середа, 8 липень 2020, 2:00

Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош звернувся до парламентських і позапарламентських партій, громадських організацій, ветеранів та волонтерів із закликом не допустити проросійського реваншу в Україні та ліквідувати колаборантські угру...

"Які ж с*ки!": Поліція у Москві затримали Ксенію Собчак (відео)

середа, 8 липень 2020, 0:22

Політикиня та журналістка приїхала на Луб'янку до будівлі ФСБ у футболці з написом "Свободу Івану Сафронову". Російські правоохоронці 7 липня затримали в Москві опозиціонерку Ксенію Собчак. Вона прийшла під будівлю ФСБ підтримати засудженого ексжурналі...