Хіти тижня. Бунт "слуг" через Сивоху: Тука розповів, як закінчиться ініціатива нардепів з партії влади

Ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Георгій Тука припустив, що радник секретаря Ради національної безпеки й оборони Сергій Сивохо не буде звільнений з посади, як того вимагають народні депутати від партії "Слуга народу", зазначають Патріоти України.

"Я ставлюся до такої ініціативи позитивно, але, якщо чесно, малоймовірно, що його звільнять. Я доросла людина і чудово розумію, що на таку діяльність Сивоха було отримано благословення безпосередньо від Зеленського", – сказав він у коментарі OBOZREVATEL.

Тука допустив, що Сивоха "можуть поміняти на менш одіозну фігуру". "Але загальний вектор буде збережений. Тому попереду на нас чекає боротьба, і боротьба непроста", – спрогнозував він.

Оцінюючи ініціативу партії "Слуга народу", ексзаступник міністра сказав, що в лавах цієї політичної сили присутні "люди чесні, порядні, проукраїнські". "Знаючи їх патріотичну позицію, я насилу міг собі уявити, як вони можуть перебувати в одній зграї з такими, як Бужанський, Дубінський", – зауважив Тука.

Він переконаний у тому, що "ці люди не можуть спокійно спостерігати ту зраду, яку реалізує Зеленський зі своєю командою".

Папугам фрау канцлер дуже сподобалась: Ангела Меркель погодувала птахів у парку (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 23:52

Там канцлерка чудово провела час. Вона погодувала папуг — австралійських лорі. Птахам так сподобалася Меркель, що вони всю її обсіли. Папуги сиділи у Ангели на руках і навіть на голові. Це мало дуже милий вигляд. Одягнена політикиня була у жакет кольор...