Хіти тижня. Бунт "слуг" через Сивоху: Тука розповів, як закінчиться ініціатива нардепів з партії влади

Ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Георгій Тука припустив, що радник секретаря Ради національної безпеки й оборони Сергій Сивохо не буде звільнений з посади, як того вимагають народні депутати від партії "Слуга народу", зазначають Патріоти України.

"Я ставлюся до такої ініціативи позитивно, але, якщо чесно, малоймовірно, що його звільнять. Я доросла людина і чудово розумію, що на таку діяльність Сивоха було отримано благословення безпосередньо від Зеленського", – сказав він у коментарі OBOZREVATEL.

Тука допустив, що Сивоха "можуть поміняти на менш одіозну фігуру". "Але загальний вектор буде збережений. Тому попереду на нас чекає боротьба, і боротьба непроста", – спрогнозував він.

Оцінюючи ініціативу партії "Слуга народу", ексзаступник міністра сказав, що в лавах цієї політичної сили присутні "люди чесні, порядні, проукраїнські". "Знаючи їх патріотичну позицію, я насилу міг собі уявити, як вони можуть перебувати в одній зграї з такими, як Бужанський, Дубінський", – зауважив Тука.

Він переконаний у тому, що "ці люди не можуть спокійно спостерігати ту зраду, яку реалізує Зеленський зі своєю командою".

З архіву ПУ. Гра в одні ворота: Кого Україна віддала бойовикам

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:30

Серед обміняних є, щонайменше, один агент ФСБ, диверсанти, громадяни Росії та ті, хто воював проти України зі зброєю у руках. Серед них є, щонайменше, один агент ФСБ, диверсанти, громадяни Росії та ті, хто воював проти України зі зброєю у руках. Олексі...

Відреагував на цмикання Садовим американців?: Хомчак закликав чиновників не сіяти паніку

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:05

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак закликав представників органів державної влади та місцевого самоврядування не розпалювати панічні настрої в суспільстві і не сприяти створенню "не визначених законом воєнізованих формувань". Частков...