Хіти тижня. Час для помсти. "Яка ж скотина!": Савік Шустер брутально пройшовся по Петру Порошенку (відео)

Дмитро Гордон продовжує затято збирати інтерв'ю за ознакою "хто гірше скаже про Порошенка".

Телеведучий Савік Шустер заявив, що три головні якості чинного президента Петра Порошенка – те, що він скупий, злопам’ятний і трошки товстий”. Таку отруту "гуру політичних шоу" вилив у бліц-інтерв’ю для головного редактора інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман, зазначають Патріоти України.

Крім того, телеведучий, котрий, до речі, сам у телевізійників та політиків давно тішиться славою легендарного скупердяя, з неприхованим сарказмом розповів про найбільш незвичайний подарунок.

“Найнезвичайніший подарунок мені подарував Петро Олексійович Порошенко, коли відібрав у мене дозвіл на роботу. І я подумав – яка ж скотина!”, − підсумував він.

Джерело: Гордон

Пекін постарався? У Росії з'явився новий тип снарядів, схожих на китайські: Коваленко оцінив загрозу

неділя, 3 березень 2024, 9:57

Поки що про постачання снарядів до Росії з Китаю не йдеться. РФ могла отримати ліцензію на виробництво копії китайських снарядів, або якимось чином отримала доступ до розробки та скопіювала її. Росія почала використовувати на фронті новий тип 122-мм по...

Панічно бояться нових ударів: Окупанти у Криму намагаються ввести в оману українську розвідку

неділя, 3 березень 2024, 9:55

У тимчасово окупованому Криму російські війська намагаються дезорганізувати та обманути українську розвідку через страх перед новими ударами ЗСУ. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. Аналітики посилаються н...