Хіти тижня. Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляють Патріоти України.

Конфлікт виник після того, як на одній з ділянок, де проходить марш-кидок, суддями "краповиків" було зафіксовано, як чеченських учасників, не соромлячись, підвозять на машині, поки інші бійці проходять контрольну ділянку відповідно до встановлених правил, однакових для всіх.

Судді ухвалили рішення зняти зі здачі нормативів учасників з Чеченської Республіки, що і спровокувало бійку. Аргументи суддівської сторони не обмежувалися ситуацією з недотриманням правил через підвезення на машині, судді звернули увагу і на інші раніше не помічені помилки при здачі контрольних вправ як, наприклад, альп-штурм. Конфлікт не закінчився в день змагань і продовжився вже на ранок, коли спецназівці дізналися, що керівництво змагань встало на сторону порушників правил. У зв'язку з цим бійці внутрішніх військ відмовляються виходити в крапових беретах, які вони отримували в чесній боротьбі, розповідають джерела, знайомі з ситуацією.

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна — Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...

"Туреччина підтримує вступ України до НАТО", - голова МЗС республіки Чавушоглу.

середа, 1 грудень 2021, 23:02

Як повідомляє агентство Anadolu, Чавушоглу, який зараз перебуває в Ризі, де проходить саміт міністрів іноземних справ НАТО, зазначив, що позицію Туреччини з цього питання він особисто неодноразово озвучував на засіданнях глав МЗС країн-учасниць Альянсу...