Хіти тижня. "Через десять днів буде 2 мільйони": На Росії звинуватили Кремль у приховуванні реальної ситуації з коронавірусом (відео)

Ситуація з пандемією COVID-19 в Росії може бути набагато гіршою, ніж повідомляє влада.

Валерій Соловей

Відомий російський політолог Валерій Соловей запевняє, що число інфікованих COVID-19 росіян вже перевищило 100 тисяч осіб, а кількість смертей - 1,5 тисячі. Про це він розповів в ефірі радіостанції "Ехо Москви", передають Патріоти України.
"Не варто вірити реляціям про те, що коронавірус обходив Льодовиту пустелю під назвою Росія стороною. Це абсолютна брехня", - заявив Соловей.

Він запевняє, що число смертей від китайського коронавіруса в Росії вже перевалило за 1,6 тисячі осіб. З його слів, в якості причини смерті вказуються супутні діагнози.

Соловей також зазначив, що число інфікованих в РФ оцінюють сьогодні приблизно в 130 - 180 тисяч чоловік. І інфекція поширюється блискавично. "При такій динаміці поширення інфекції через 10 днів їх буде від 1,5 до 2 мільйонів", - повідомив російський політолог.

Варто відзначити, що, станом на 17 березня, в РФ офіційно зареєстровано 114 випадків інфікування коронавірусом, а загиблих взагалі немає.

Розпиляють, чи відкриють по новій: З Макіївки зник пам'ятник першовідкривач вугілля на Донбасі Григорію Капустіну

неділя, 25 липень 2021, 6:10

На новий пам'ятник Капустіна, мабуть, грошей не вистачило - ймовірно, в черговий раз «відкриють» старий. Зі звичного постаменту в Макіївці зникла статуя Григорія Капустіна, якого називають відкривачем вугілля на Донбасі. Про це повідомляють місцеві паб...

Хіти тижня. Втілення "кінця епохи бідності": Юзика в труселях, як у Зеленського, заскочили з пивом на пляжі Одещини

неділя, 25 липень 2021, 1:00

У курортному селищі Грибівка під Одесою у липні 2020 року на пляжі помітили депутата від фракції "Слуга народу" Юрія Корявченкова, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Klymenko Time. . Колишній артист "Кварталу-95", відомий як Юзик, ст...