Хіти тижня. "Через десять днів буде 2 мільйони": На Росії звинуватили Кремль у приховуванні реальної ситуації з коронавірусом (відео)

Ситуація з пандемією COVID-19 в Росії може бути набагато гіршою, ніж повідомляє влада.

Валерій Соловей

Відомий російський політолог Валерій Соловей запевняє, що число інфікованих COVID-19 росіян вже перевищило 100 тисяч осіб, а кількість смертей - 1,5 тисячі. Про це він розповів в ефірі радіостанції "Ехо Москви", передають Патріоти України.
"Не варто вірити реляціям про те, що коронавірус обходив Льодовиту пустелю під назвою Росія стороною. Це абсолютна брехня", - заявив Соловей.

Він запевняє, що число смертей від китайського коронавіруса в Росії вже перевалило за 1,6 тисячі осіб. З його слів, в якості причини смерті вказуються супутні діагнози.

Соловей також зазначив, що число інфікованих в РФ оцінюють сьогодні приблизно в 130 - 180 тисяч чоловік. І інфекція поширюється блискавично. "При такій динаміці поширення інфекції через 10 днів їх буде від 1,5 до 2 мільйонів", - повідомив російський політолог.

Варто відзначити, що, станом на 17 березня, в РФ офіційно зареєстровано 114 випадків інфікування коронавірусом, а загиблих взагалі немає.

"Россия - это крокодил, который действует точно так же, как и 200 миллионов лет назад. Крокодил запрограммирован на одно - жрать", - Сазонов про загрозу масштабного наступу агресора

вівторок, 13 квітень 2021, 17:15

"Я позволю себе не согласиться с уважаемым коллегой Максимом Яли по поводу того, что реальной угрозы российского вторжения не существует, а команда Зеленского действует по лекалам команды Порошенко - запугивает население российским наступлением для отв...

Хіти тижня. "Отвєтка" американцям, які поставили в доволі незручне становище": Український дипломат пояснив, чого хоче Росія

вівторок, 13 квітень 2021, 17:00

"У цьому питанні два виміри. Чи є сенс зараз домовлятися про перемир’я на Донбасі на фоні загострення ситуації і те, що Росія у тристоронній контактній групі не підтримала режиму припинення вогню? Як на мене, домовлятися з Росією — це займатися винайде...