Хіти тижня. "Через кілька днів": Піонтковський розповів, коли Донецьк повернеться в Україну

Самі по собі окуповані території Кремлю не потрібні.

Поки президент РФ Володимир Путін живий, то Росія не прибере свої війська з території тимчасово окупованого Донбасу. Таку думку висловив російський політолог Андрій Піонтковський, зазначивши, що Кремль не збирається виконувати Мінські домовленості, передають Патріоти України.

"Москва ніколи, при живому Путіні, не віддасть контроль над кордоном і ніколи не прибере своїх військових, які контролюють все, що відбувається в "Лугандонії". Якщо всі клянуться у вірності Мінським угодам, то давайте виконаємо їх перший параграф - розведення сторін, а досвід показав, що він не реалізується, Москва завжди його зриває, тому що для неї це можливість тиску на Україну, "Лугандонія" не потрібна сама по собі, а тільки як механізм руйнування України", – пояснив він.

Піонтковський зазначив, що потрібно провести розведення сторін з міжнародними миротворцями, щоб "жоден постріл вже не лунав на лінії розмежування". "Донецьк повернеться в Україну через кілька днів після смерті Путіна, неважливо фізичної або політичної", – підкреслив політолог.

Джерело: Еспресо.ТV

"Перевага НАТО над Росією "скоротилася": У Пентагоні стурбовані та вживають заходів

четвер, 19 вересень 2019, 22:53

Генерал Джозеф Данфорд заявив, що в Альянсі розуміють усю небезпеку ситуації та розробляють нову стратегію. В умовах озброєння Росії і підйому насильницького екстремізму в деяких районах Азії, Африки та Близького Сходу НАТО повинно зробити все, щоб кож...

Міністр оборони України розповів про плани реформування ВМСУ

четвер, 19 вересень 2019, 22:12

На перебудову ВМС підуть роки, але почнуть її швидко. Міністр оборони України Андрій Загороднюк розповів про плани реформування Військово-морських сил України, де приоритетами стануть розвиток інфраструктури та особового складу. Про це він розповів в і...