Хіти тижня. Через зраду. Україна може піти з ПАРЄ: У Раді зробили гучну заяву

Після повернення повноважень делегації Російської Федерації в ПАРЄ українська делегація може призупинити свою участь у цій організації, повідомляють Патріоти України.

Таку заяву зробила виконуюча обов'язки голови комітету Верховної Ради України з питань євроінтеграції Марія Іонова. "Делегація збереться і буде вирішувати. У принципі ми не бачимо себе в одному залі з росіянами. Ми просто припинимо участь України в літній сесії... І взагалі я не знаю, чи можна буде туди повертатися, якщо чесно", – цитує її слова "Інтерфакс -Україна".

Іонова заявила, що українська делегація має намір протестувати під час процедури повернення повноважень членів російської делегації у вівторок. "Ми встанемо і будемо протестувати. І коли вони залишаться в залі, ми покинемо її. Нехай вони голосують за Генерального секретаря без України", – зазначила вона.

При цьому нардеп нагадала, що шість із 11 депутатів із делегації РФ знаходяться під світовими санкціями, оскільки вони голосували за введення військ в Україну.

Іонова сказала, що останні п'ять років у подібних критичних ситуаціях на допомогу приходив п'ятий президент Петро Порошенко – "він включався і просто дзвонив, кому треба, тримав зв'язок і з Меркель, і з іншими". За словами народного депутата, в адміністрації президента Володимира Зеленського двічі проігнорували офіційні звернення представників української делегації в ПАРЄ, які пропонували зустрітися з главою держави перед його візитом до Франції, щоб розповісти "про всі загрози, оскільки розуміли позицію французів".

Після провалу судового шоу "Замах на державного діяча": Герус розповів, якого покарання прагне для Ляшка

середа, 20 листопад 2019, 10:55

Після провалу плану обвинувачення у бориспільському суді щодо арешту головного "радикала" країни центральна влада загалом і ГПУ зокрема прагнутимуть уникнути виправдального вироку Ляшку для збереження обличчя. Після мабуть неочікуваного для Зекоманди р...

Як "миролюбна" Росія готується до війни: У Путіна похвалилися випробуванням нової потужної зброї (відео)

середа, 20 листопад 2019, 10:40

Міністерство оборони Російської Федерації продемонструвало випробування на Кузбасі 203-міліметрових самохідних артилерійських установок 2С7М "Малка", що вражають цілі на відстані до 30 кілометрів. Відео артилерійських навчань з'явилося на Youtube-канал...