Хіти тижня. Черговий міжнародний скандал за участю Кремля: Німецькі ЗМІ опублікували дані про можливий витік секретної інформації з Австрії до Росії

Ці припущення засновані на обшуках, які були проведені у Відні в приміщеннях австрійської спецслужби...

Про це пише газета Welt am Sonntag з посиланням на керівника Федеральної служби захисту Конституції Німеччини Томаса Гальденванга, передають Патріоти України.

Як передають ЗМІ, він повідомив представникам контрольної комісії Бундестагу про існування серйозних ризиків у співпраці та обміні інформацією з Австрією.

"Ризики засновані на припущенні, що Австрія могла недобросовісно використовувати секретну інформацію, яку отримує від своїх країн-партнерів, і, можливо, передавати її Росії", - пише видання.

Відзначається, що ці припущення засновані на обшуках, які були проведені у Відні в приміщеннях австрійської спецслужби, де зберігаються передані австрійської розвідки дані від колег по ЄС.

У Німеччині вважають, що ініціатором обшуків був міністр внутрішніх справ Австрії Герберт Кикль, а метою - отримання доступу до секретних файлів, отриманим спецслужбами інших країн.

"Представники партії міністра внутрішніх справ підтримують тісні контакти з Росією. Європейські служби побоюються, що їх секретна інформація вже там", - йдеться в публікації Welt am Sonntag.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. "Можу пофарбувати ларьок або два": Коломойський відповів на резонансний наказ Зеленського про великі пожертви дніпровського олігарха для Донбасу

понеділок, 24 червень 2019, 17:30

20 червня під час виступу на зустрічі з бізнес-спільнотою в Києві Зеленський заявив про домовленість з Коломойським про те, що олігарх буде «вкладати дуже великі гроші в інфраструктуру Донбасу». Олігарх Ігор Коломойський відповів на запитання, чи обгов...

Кремлівські консерви вибухають: Названо країни, які виступають за повернення Росії до ПАРЄ

понеділок, 24 червень 2019, 17:17

В українській делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи перерахували країни, які виступають за повернення делегації Росії в сесійну залу з відновленням прав голосу й участі в органах Асамблеї, повідомляють Патріоти України. Як зазначив народний д...