Хіти тижня. Черговий міжнародний скандал за участю Кремля: Німецькі ЗМІ опублікували дані про можливий витік секретної інформації з Австрії до Росії

Ці припущення засновані на обшуках, які були проведені у Відні в приміщеннях австрійської спецслужби...

Про це пише газета Welt am Sonntag з посиланням на керівника Федеральної служби захисту Конституції Німеччини Томаса Гальденванга, передають Патріоти України.

Як передають ЗМІ, він повідомив представникам контрольної комісії Бундестагу про існування серйозних ризиків у співпраці та обміні інформацією з Австрією.

"Ризики засновані на припущенні, що Австрія могла недобросовісно використовувати секретну інформацію, яку отримує від своїх країн-партнерів, і, можливо, передавати її Росії", - пише видання.

Відзначається, що ці припущення засновані на обшуках, які були проведені у Відні в приміщеннях австрійської спецслужби, де зберігаються передані австрійської розвідки дані від колег по ЄС.

У Німеччині вважають, що ініціатором обшуків був міністр внутрішніх справ Австрії Герберт Кикль, а метою - отримання доступу до секретних файлів, отриманим спецслужбами інших країн.

"Представники партії міністра внутрішніх справ підтримують тісні контакти з Росією. Європейські служби побоюються, що їх секретна інформація вже там", - йдеться в публікації Welt am Sonntag.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Мільярдер з російським корінням: Що відомо про нового претендента на крісло президента США

неділя, 15 грудень 2019, 3:00

Під час виконання посадових повноважень мера Нью-Йорка Блумберг призначив собі зарплату в 1 долар на рік, не користувався державним житлом, повністю забезпечуючи себе за рахунок доходів в бізнес-сфері. 24 листопада стало відомою, що мільярдер Майкл Блу...

Хіти тижня. "Муніципальна варта" в ОРДЛО: Пушилін відповів на пропозицію Зеленського щодо спільного з окупантами патрулювання "молодих республік"

неділя, 15 грудень 2019, 2:00

Терорист запевнив, що не допустить на території Донбасу ніяких військових структур з України. Таким чином Пушилін відреагував на дані ЗМІ, які повідомили, що президент України хоче обговорити питання створення муніципальної варти в Парижі 9 грудня. При...