Хіти тижня. Черговий міжнародний скандал за участю Кремля: Німецькі ЗМІ опублікували дані про можливий витік секретної інформації з Австрії до Росії

Ці припущення засновані на обшуках, які були проведені у Відні в приміщеннях австрійської спецслужби...

Про це пише газета Welt am Sonntag з посиланням на керівника Федеральної служби захисту Конституції Німеччини Томаса Гальденванга, передають Патріоти України.

Як передають ЗМІ, він повідомив представникам контрольної комісії Бундестагу про існування серйозних ризиків у співпраці та обміні інформацією з Австрією.

"Ризики засновані на припущенні, що Австрія могла недобросовісно використовувати секретну інформацію, яку отримує від своїх країн-партнерів, і, можливо, передавати її Росії", - пише видання.

Відзначається, що ці припущення засновані на обшуках, які були проведені у Відні в приміщеннях австрійської спецслужби, де зберігаються передані австрійської розвідки дані від колег по ЄС.

У Німеччині вважають, що ініціатором обшуків був міністр внутрішніх справ Австрії Герберт Кикль, а метою - отримання доступу до секретних файлів, отриманим спецслужбами інших країн.

"Представники партії міністра внутрішніх справ підтримують тісні контакти з Росією. Європейські служби побоюються, що їх секретна інформація вже там", - йдеться в публікації Welt am Sonntag.

Опублікував: Олег Устименко

Сигнал для Зеленького: "Путін не піде з Донбасу", - Бутусов про обстріли біля Золотого

вівторок, 18 лютий 2020, 16:56

Напад російських військ на українські позиції зроблений винятково з політичних міркувань. Росія проводить у Радбезі ООН відкрите засідання щодо п’ятої річниці мінських угод, де хоче показати, що ніби Україна порушує домовленості. Про це 24 каналу розпо...

Хіти тижня. В оточенні Зеленського намічається ще одна гучна відставка, - ЗМІ

вівторок, 18 лютий 2020, 16:30

Андрій Богдан напередодні відставки намагався заручитися підтримкою двох своїх заступників - Сергія Трофимова і Кирила Тимошенко, але це не допомогло. В оточенні президента України Володимира Зеленського можлива ще одна відставка - після заміни голови ...