Хіти тижня. Черговий міжнародний скандал за участю Кремля: Німецькі ЗМІ опублікували дані про можливий витік секретної інформації з Австрії до Росії

Ці припущення засновані на обшуках, які були проведені у Відні в приміщеннях австрійської спецслужби...

Про це пише газета Welt am Sonntag з посиланням на керівника Федеральної служби захисту Конституції Німеччини Томаса Гальденванга, передають Патріоти України.

Як передають ЗМІ, він повідомив представникам контрольної комісії Бундестагу про існування серйозних ризиків у співпраці та обміні інформацією з Австрією.

"Ризики засновані на припущенні, що Австрія могла недобросовісно використовувати секретну інформацію, яку отримує від своїх країн-партнерів, і, можливо, передавати її Росії", - пише видання.

Відзначається, що ці припущення засновані на обшуках, які були проведені у Відні в приміщеннях австрійської спецслужби, де зберігаються передані австрійської розвідки дані від колег по ЄС.

У Німеччині вважають, що ініціатором обшуків був міністр внутрішніх справ Австрії Герберт Кикль, а метою - отримання доступу до секретних файлів, отриманим спецслужбами інших країн.

"Представники партії міністра внутрішніх справ підтримують тісні контакти з Росією. Європейські служби побоюються, що їх секретна інформація вже там", - йдеться в публікації Welt am Sonntag.

Опублікував: Олег Устименко

"Украина вступает в очередной очень опасный период - генерирование Кремлем фейковых планов, моделей или формул по Донбассу будет носить безостановочный характер", - "ІС"

понеділок, 23 вересень 2019, 8:24

"На этой неделе российские средства массовой дезинформации слили в сеть якобы согласованный текст "формулы Штайнмайера2, который Украина отказалась подписывать на мирных переговорах в Минске", - пише "Інформаційний спротив", передають Патріоти України...

"Истерика за поребриком, или Что показали ОРДЛО-стоны вокруг "формулы Штайнмайера", - експерт

понеділок, 23 вересень 2019, 6:29

"Реакция украинских патриотов на "нормандский сговор" - ничто по сравнению с приступом тотальной зрады, охватившим российские оккупационные администрации как в Донецке, так и в Луганске", - пише у своєму блозі Олег Поліщук, передають Патріоти України, ...