Хіти тижня. Черговий "страйк": Bayraktar показав знищення пускових установок комплексу С-300ПС Вірменії (відео)

Щонайменше п'ять машин, які входять до складу комплексу С-300ПС, були виявлені на бойовій позиції та атаковані.

Пускові установки 5П85С комплексу С-300ПС на військовому параді Вірменії. Фото: скріншот з відео.

Черговий "страйк" був здійснений по складовим зенітного комплексу, що знаходились в бойовому положенні. Міністерство оборони Азербайджану оприлюднило на своєму офіційному каналі YouTube оперативне відео завдавання ударів по пусковим установкам 5П85С ЗРС С-300ПС, повідомляють Патріоти України.

Момент нанесення удару був зафіксований системами спостереження турецького ударно-розвідувального безпілотного апарату Bayraktar TB2, виробництва компанії Baykar Makinа.

Як можна побачити, щонайменше п'ять машин (серед яких помітні три пускових установки зенітних ракет), які входять до складу комплексу С-300ПС були виявлені на бойовій позиції та атаковані.

Судячи зі потужного одиничного вибуху, вірменська ЗРС, ймовірно, була атакована за допомогою оперативно-тактичного комплексу (наприклад ізраїльським ОТРК LORA, який вже був використаний у цій війні для нанесення точкових ударів).

З огляду на потужність вибуху (ймовірно осколково-фугасної дії), та розташування техніки зенітно-ракетного комплексу, можна припустити що пускові установки 5П85С були частково знищені, або принаймні серйозно пошкоджені. Досить цікаво, що комплекс С-300, хоч і знаходився в бойовому положенні, але його засоби спостереження схоже не бачили Bayraktar TB2, який вів розвідку.


"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: