Хіти тижня. Четверта російська революція наближається: Найпопулярніший журналіст РФ закликав народ до повстання

Звірства поліцаїв та росгвардійців Путіна стосовно акцій мирного спротиву у російській столиці глибоко вразили тих, хто ще здатен самостійно мислити у останній імперії світу

Юрій ДудьМега популярний російський журналіст та відеоблогер Юрій Дудь повідомив, що не зважаючи на репресії держиморд путіна проти тисяч заарештованих впродовж двох попередніх мирних акцій за громадянські права, братиме участь у мітингу в Москві 10 серпня, щоб підтримати жертв репресій, зазначають Патріоти України.

Про це журналіст написав на своїй сторінці в Facebook. "Що найчастіше ви чуєте від своїх друзів, коли відбувається якийсь політичний шухер?.. Особисто я найчастіше чую таке: "Я аполітичний. Політика мені абсолютно нецікава". Здається, настав час, коли така позиція – в першу чергу від відомих людей – ганебна", – наголосив він.

Дудь навів у приклад випадок, коли, проходячи повз акцію протесту, було затримано випадкового перехожого, до того ж члена урядової партії "Єдина Росія".

"Жорна такої стабільності – штука, яка рано чи пізно почне перемелювати всіх: і незручного, і того, хто так красиво і так регулярно на своєму YouTube-каналі рекламує мерію", – написав він.

Блогер зазначив, що закликає не "лізти на барикади", а критично мислити, а також "не визнавати як норму, коли невинних людей кидають до в'язниці або жорстко б'ють поліцейські".

"10 серпня, в суботу, о 14:00, я вийду на проспект Сахарова на мітинг на підтримку вже заарештованих і проти ментовського свавілля. Мітинг узгоджений, причому одразу на 100 тисяч осіб. Буде круто, якщо стільки народу туди і прийде.

Чим більше нас, тим більше шансів, що коли-небудь громадян Росії перестануть бити шпалою по обличчю", – підсумував він.

Дудь братиме участь в мітингу в Москві

Коментарі до посту

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Акції протесту у Москві почалися після того, як міська виборча комісія відмовилася реєструвати кандидатами на вибори у Мосміськдуму 18 незалежних кандидатів, зокрема соратників опозиціонера Олексія Навального.

Хіти тижня. Французькі ЗМІ розповіли про причини розвороту Еммануеля Макрона в бік Росії

понеділок, 16 вересень 2019, 20:00

Якщо порівняти початкову недовіру Еммануеля Макрона до Володимира Путіна, який робив ставку на Марін Ле Пен, з тією натхненною промовою, яку він виголосив перед послами в кінці серпня, то президент Франції, схоже, розвернувся на дев'яносто градусів. "С...

Наверстуючи пропущене: "Мне, как человеку прибывшему на машине времени из 2014-го... Все воюют со всеми... Как можно враждовать если у нас есть Путин?", - Сенцов

понеділок, 16 вересень 2019, 19:53

"Прошла неделя с момента моего освобождения. Мне, как человеку прибывшему на машине времени из 2014-го года, было интересно посмотреть какие перемены произошли в стране и в людях. Неделя, конечно же короткий срок, но я успел много где побывать и много ...