
Народний депутат, лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук розмовляв із президентом Володимиром Зеленським про переговори в "нормандському форматі" та ситуацію на Донбасі. Про це Вакарчук розповів у інтерв'ю "Експрес", передають Патріоти України.
"Ми мали з ним розмову – про переговори в "нормандському форматі" й ситуацію на Донбасі. Це була досить чітка розмова, обмінялися своїм баченням", – сказав політик.
"У своїй телефонній книзі не маю його номера, але думаю, що для мене не проблема в разі необхідності з ним зв'язатися", - додав Вакарчук.
"Якщо коротко, то починати треба не з ефемерного, бутафорського, а з реального, тривалого, всеосяжного припинення вогню. Всеосяжне – це не тільки на лінії розведення, а тривале – щонайменше на рік. Це покаже реальне бажання противника до миру. І тільки після цього можна починати думати про політичне врегулювання. Не можна домовлятися про політику з тими, хто не хоче зупинити війну", – пояснив нардеп.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...