Хіти тижня. Чорноморський флот ВМС РФ "нервно курит": Оприлюднено кадри польоту новітньої української протикорабельної ракети комплексу "Нептун" (відео)

ДККБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», оприлюднило кадри з польотом крилатої ракети Р-360 комплексу РК-360МЦ «Нептун», зазначають Патріоти України.

Варто відзначити, що 28 листопада ц.р. українська ракета успішно пройшла етап випробувань, під час яких здійснила політ на декілька сотень кілометрів за заданим маршрутом та висотах. Завершення цього етапу, за словами Генерального директора - Генерального конструктора ДККБ «ЛУЧ» Олега Коростельова, означає, що розробка ПКР Р-360, як літального апарата, завершена.

Випробування комплексу, як і й завжди, впродовж цього року, відбувалися в Одеській області на військовому полігоні «Алібей». Як видно з відео, ракету під час польоту супроводжували винищувачі Су-27 ПС ЗСУ.


Нагадаємо, ракета Р-360 має масу 870 кг, масу бойової частини -150 кг, дальність пуску до 280 км, швидкість біля 900 км/год, а висота польоту над гребенем хвиль - від 3 до 10 м. Комплекс забезпечує одночасний пуск до 24 ракет (тобто повний залп 6 пускових установок), з інтервалом пусків у залпі від 3 до 5 сек. Комплекс може знаходитись на відстані до 25 км від берегової лінії, а необхідний час для його розгортання становить до 15 хвилин.

Цим і привернула увагу Вільяма: Експерт розкрила секрет особливої сукні Кейт Міддлтон

неділя, 20 вересень 2020, 0:20

Насправді майбутня герцогиня вдягнула замість сукні... тільки спідницю. Зараз Кейт Міддлтон може похвалитися бездоганним почуття стилю. На публіці королівська особа завжди виглядає елегантно. Але у 2002 році Міддлтон з’явилася на людях в прозорій сукні...

"Вова! ###дуй до Ростова": Як Зеленського зустрічали у Львові (фото, відео)

субота, 19 вересень 2020, 22:42

Під час пікету невідомі порізали шини в авто партійцям "Демократичної сокири", а дівчатам-активісткам довелося піти, не дочекавшись президента. 17 вересня, під час робочого візиту до Львова президента Володимира Зеленського пікетувало одразу декілька г...