Хіти тижня. Чим Путін залякував світ на військовому параді, - Stratfor (фото)

Розвідувально-аналітична компанія Stratfor проаналізувала військову техніку, яку росіяни представили на параді 9 травня.

В квітневому звіті компанії наголошується, що незважаючи на застаріле обладнання та слабку промислову базу, обладнання Кремля все ще залишаються потужними, передають Патріоти України.

Системи ППО С-400 є найсучаснішим у РФ. Їх наявність і поширення часто викликає суперечки в світі.

С-400

Система протиповітряної оборони "Бук" знаходиться на озброєнні ЗС РФ з 1979 року. Після модернізації служать проміжною ланкою між стратегічними оборонними системами і точковими системами типу "Панцир".

Мобільна система "Ярс" РС-24 – покращений варіант "Тополь-М". Може нести ракети з ядерним зарядом радіусом дії близько 11 тисяч кілометрів.

Ярс РС-24

САУ "Мста-С" – основа рухомого артилерійського складу Росії, в той час, як артилерія на основі шасі Армата ще знаходиться в стадії розробки.

Мста-С

Гармата і Т-14. Експерти стверджують, що Росія не може просунути моделі далі прототипу. Т-14 – символ модернізації ЗС РФ. Вежу модернізували, щоб дозволити екіпажу бути ізольованими в кабіні.

Міг-24 і Су-30М – поки залишаються важливим прикриттям Росії з повітря, але значне виробництво п'ятого покоління поки не почалося.

Ту-160 і Ту-22 продовжують відтворюватися в РФ, не дивлячись на стару конструкцію.

Ту-160

"Росія давно надає пріоритетного значення розробці бойових гелікоптерів і в 1960-х була однією з перших, хто ввів бойові можливості Мі-24, згадують аналітики. Наступник серії Мі-24 - Мі-28 є відповіддю на американські Апачі АР-64", – уточнюється в матеріалі.

"Что может быть еще фееричнее такого самоунижения Владимира Путина? Только если весь этот высокопоставленный бомонд окажется зараженным коронавирусом", - Злий Одесит про "парад смертників" у Москві

вівторок, 2 червень 2020, 8:30

"Как известно, твердое намерение России провести парад победы, который уже получил неофициальное прозвище в народе "парад смертников", реализуется 24 июня. Причем, Кремль уже разослал зарубежным лидерам приглашения, получив от некоторых из них согласие...

"Я відправляю туди тисячі озброєних солдатів": Трамп ввів війська до Вашингтона через масові заворушення

вівторок, 2 червень 2020, 8:17

Президент США Дональд Трамп розпорядився розгорнути військові підрозділи в Вашингтоні, щоб припинити безлади через вбивство Джорджа Флойда поліцейськими. Він пригрозив зробити те ж саме в регіонах, де губернатори не можуть розібратися з протестуючими. ...