Хіти тижня. Чим Путін залякував світ на військовому параді, - Stratfor (фото)

Розвідувально-аналітична компанія Stratfor проаналізувала військову техніку, яку росіяни представили на параді 9 травня.

В квітневому звіті компанії наголошується, що незважаючи на застаріле обладнання та слабку промислову базу, обладнання Кремля все ще залишаються потужними, передають Патріоти України.

Системи ППО С-400 є найсучаснішим у РФ. Їх наявність і поширення часто викликає суперечки в світі.

С-400

Система протиповітряної оборони "Бук" знаходиться на озброєнні ЗС РФ з 1979 року. Після модернізації служать проміжною ланкою між стратегічними оборонними системами і точковими системами типу "Панцир".

Мобільна система "Ярс" РС-24 – покращений варіант "Тополь-М". Може нести ракети з ядерним зарядом радіусом дії близько 11 тисяч кілометрів.

Ярс РС-24

САУ "Мста-С" – основа рухомого артилерійського складу Росії, в той час, як артилерія на основі шасі Армата ще знаходиться в стадії розробки.

Мста-С

Гармата і Т-14. Експерти стверджують, що Росія не може просунути моделі далі прототипу. Т-14 – символ модернізації ЗС РФ. Вежу модернізували, щоб дозволити екіпажу бути ізольованими в кабіні.

Міг-24 і Су-30М – поки залишаються важливим прикриттям Росії з повітря, але значне виробництво п'ятого покоління поки не почалося.

Ту-160 і Ту-22 продовжують відтворюватися в РФ, не дивлячись на стару конструкцію.

Ту-160

"Росія давно надає пріоритетного значення розробці бойових гелікоптерів і в 1960-х була однією з перших, хто ввів бойові можливості Мі-24, згадують аналітики. Наступник серії Мі-24 - Мі-28 є відповіддю на американські Апачі АР-64", – уточнюється в матеріалі.

"Я переїхав до Києва у 2003 році": Як президент України привітав столицю з Днем міста

неділя, 26 травень 2019, 11:05

25-26 травня Київ 37 раз поспіль відзначає День міста. Згідно популярній традиції "матері міст Русь 1537 років. Відомі українці вітають киян з їх найбільшим святом, вишукуючи теплі слова та побажання. До привітань долучився і Володимир Зеленський. Пре...

"Гамбурзькі санкції" для держави-агресора: Як світ реагує на вирок Міжнародного Трибуналу ООН щодо бойових дій поблизу Керченської протоки

неділя, 26 травень 2019, 8:25

В України з'явився дуже сильний козир проти спроб скасування антиросійських санкцій, більше того - їх посилення. Перший випадок відкритої збройної агресії під прапорами ЗС РФ, без "фігового листка" "гібридності", отримав обов'язковий для виконання присуд