Хіти тижня. Чим Путін залякував світ на військовому параді, - Stratfor (фото)

Розвідувально-аналітична компанія Stratfor проаналізувала військову техніку, яку росіяни представили на параді 9 травня.

В квітневому звіті компанії наголошується, що незважаючи на застаріле обладнання та слабку промислову базу, обладнання Кремля все ще залишаються потужними, передають Патріоти України.

Системи ППО С-400 є найсучаснішим у РФ. Їх наявність і поширення часто викликає суперечки в світі.

С-400

Система протиповітряної оборони "Бук" знаходиться на озброєнні ЗС РФ з 1979 року. Після модернізації служать проміжною ланкою між стратегічними оборонними системами і точковими системами типу "Панцир".

Мобільна система "Ярс" РС-24 – покращений варіант "Тополь-М". Може нести ракети з ядерним зарядом радіусом дії близько 11 тисяч кілометрів.

Ярс РС-24

САУ "Мста-С" – основа рухомого артилерійського складу Росії, в той час, як артилерія на основі шасі Армата ще знаходиться в стадії розробки.

Мста-С

Гармата і Т-14. Експерти стверджують, що Росія не може просунути моделі далі прототипу. Т-14 – символ модернізації ЗС РФ. Вежу модернізували, щоб дозволити екіпажу бути ізольованими в кабіні.

Міг-24 і Су-30М – поки залишаються важливим прикриттям Росії з повітря, але значне виробництво п'ятого покоління поки не почалося.

Ту-160 і Ту-22 продовжують відтворюватися в РФ, не дивлячись на стару конструкцію.

Ту-160

"Росія давно надає пріоритетного значення розробці бойових гелікоптерів і в 1960-х була однією з перших, хто ввів бойові можливості Мі-24, згадують аналітики. Наступник серії Мі-24 - Мі-28 є відповіддю на американські Апачі АР-64", – уточнюється в матеріалі.

Хіти тижня. "Лошарик" как сигнал опасности странам арктического совета", - Злий Одесит

четвер, 18 липень 2019, 0:35

Мало хто акцентує увагу на тому, що у Росії не менші за амбітністю види на Арктику, ніж на Україну або будь-яку іншу країну. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Как-то раз, президент России Влад...

Хіти тижня. "Борець із нацизмом" та "всесвітньо відомий медіа-менеджер": Майкл Щур показав кандидатів партії Зеленського (відео)

четвер, 18 липень 2019, 0:10

Серед кандидатів багато громадських активістів та цілком достойних людей. Але кого цікавлять достойні, коли є деякі... дуже цікаві персонажі. Серед кандидатів на парламентських виборах від партії "Слуга народу" президента Володимира Зеленського є "опоб...