Хіти тижня. "Даешь Сибирскую народную республику!": Німеччина несподівано "вдарила" по Росії

Міжнародна правозахисна організація "Товариство захисту пригноблених народів" забила тривогу через ліквідацію в Росії "Центру сприяння корінних нечисленних народів Півночі". З відповідною заявою в Геттінгені виступив директор організації Ульріх Деліус, передають Патріоти України.

За його словами, кліматичні зміни спричинили активне використання ресурсного потенціалу Сибіру, що ставить під загрозу існування 41 корінного народу в цьому регіоні.

"Корінні народи Росії потерпають від наслідків змін клімату і практично не мають права голосу. Тепер же влада свідомо закриває організації, які підтримують їх, і це загрожує їхньому виживанню. Захисників корінних народів позбавляють права голосу, щоб полегшити хижацьку експлуатацію їхніх ресурсів", – підкреслив він.

У мережі з іронією сприйняли такі заяви. Блогер Vitauskas зазначив у своєму Telegram, що Росія сама відкрила ящик Пандори, відібравши в України Крим. "У Німеччині заявили про реальний утиск 41 корінного народу Сибіру і експлуатації їхніх ресурсів. Даєш Сибірську народну республіку!" – написав він.


Жириновський пообіцяв 10 млн рублів силовикам за "прапор Росії над Києвом"

середа, 21 квітень 2021, 20:14

Володимир Жириновський неодноразово публічно закликав до повномасштабної війни проти України і її захоплення російською армією.

Росія прагне нового "царя": Мітинги за Навального сколихнули недоімперію, всі подробиці

середа, 21 квітень 2021, 20:09

У Росії поновлюються масові протести за Олексія Навального, здоров'я якого стрімко погіршується в тюрмі. Мітинги на підтримку опозиціонера пройшли 21 квітня по всій федерації. Напередодні вже почалися затримання активістів та обшуки. Патріоти України п...