
"Потрібно звернути увагу на те, що мова поки йде про обговорення чергового витка русофобських заходів у Конгресі США, - сказала Захарова. - Там обговорюється багато всього, не завжди приймаються рішення. І у що це все виллється, складно сказати".
За її словами, з 2011 року Вашингтон з різних приводів вводив санкції щодо Москви більше 70 разів. "Але ні та адміністрація США, ні ця нічого не домоглася. Як Росія проводила незалежну лінію на міжнародній арені, так і продовжує, - наголосила вона. - І США нічого не зможуть з цим зробити".
"Це ж стосується і будівництва "Північного потоку-2". Газопровід будується всупереч всім загрозам, а ініціатори санкцій виставляють себе на посміховисько, коли публічно розписуються в небажанні підключитися або дати можливість іншим підключитися до вигідного для них проєкту", - заявила Захарова.
Нагадаємо, 31 липня комітет Сенату з міжнародних справ схвалив законопроєкт, який покликаний завдати важких санкцій щодо компаній та осіб, які беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2".
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...