Хіти тижня. "Давайте говорити відверто, приготування вийшли на фінішну пряму": Історик розповів, що стоїть за дзвінком Байдена Путіну (відео)

Дзвінок президента США Джо Байдена главі Росії Володимиру Путіну, в якому він закликав до деескалації на кордонах України, пов'язаний з декількома факторами. Про це в ефірі "Фейгін LIVE" заявив російський історик, публіцист і політичний аналітик Валерій Соловей, передають Патріоти України.

За його словами, людина з найближчого оточення Путіна розповіла йому, що дзвінок Байдена обійшовся Росії дуже дорого.

"Вона (людина з оточення Путіна, - "Апостроф") відповіла мені всього лише однією реплікою: "Ти б знав, скільки нам довелося за це заплатити". Вона не розшифровувала, але я вважаю, що мова йшла не про військові і морально-психологічні ресурси, а швидше за все, тут мова йшла про пачки зелених банкнот, хоча і в цифровому вигляді. Вона не розшифровувала", - зазначив Соловей.

Історик додав, що дзвінок стався саме зараз, оскільки, ймовірно, приготування Росії почали виходити на фінішну пряму, про що доповіла американська розвідка, і виглядали максимально серйозними.

"Американці і не тільки американці поставилися до цієї демонстрації сили (Росією, - "Апостроф") архісерйозно. Давайте говорити відверто, Україна не змогла б витримати російського удару, принаймні, першого. Я не знаю, що було б потім. Війна - це непередбачувана річ. І друге - ніхто не хоче помирати за Україну. Ніхто не був готовий надати їй ту допомогу, яка була б достатньою, щоб протистояти російському вторгненню", - підсумував Соловей.

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив

Обстріли не вщухають: ХАМАС випустив десятки ракет по газовидобувних платформах біля узбережжя Гази

неділя, 16 травень 2021, 20:51

ХАМАС уже тиждень завдає ударів по території Ізраїлю. 16 травня ХАМАС випустив кілька десятків ракет по газовидобувних платформах, розташованих в 20 кілометрах від узбережжя сектора Газа, інформують Патріоти України. За даними Newsru.co.il, жодна з рак...