Хіти тижня. "Давайте говорити відверто, приготування вийшли на фінішну пряму": Історик розповів, що стоїть за дзвінком Байдена Путіну (відео)

Дзвінок президента США Джо Байдена главі Росії Володимиру Путіну, в якому він закликав до деескалації на кордонах України, пов'язаний з декількома факторами. Про це в ефірі "Фейгін LIVE" заявив російський історик, публіцист і політичний аналітик Валерій Соловей, передають Патріоти України.

За його словами, людина з найближчого оточення Путіна розповіла йому, що дзвінок Байдена обійшовся Росії дуже дорого.

"Вона (людина з оточення Путіна, - "Апостроф") відповіла мені всього лише однією реплікою: "Ти б знав, скільки нам довелося за це заплатити". Вона не розшифровувала, але я вважаю, що мова йшла не про військові і морально-психологічні ресурси, а швидше за все, тут мова йшла про пачки зелених банкнот, хоча і в цифровому вигляді. Вона не розшифровувала", - зазначив Соловей.

Історик додав, що дзвінок стався саме зараз, оскільки, ймовірно, приготування Росії почали виходити на фінішну пряму, про що доповіла американська розвідка, і виглядали максимально серйозними.

"Американці і не тільки американці поставилися до цієї демонстрації сили (Росією, - "Апостроф") архісерйозно. Давайте говорити відверто, Україна не змогла б витримати російського удару, принаймні, першого. Я не знаю, що було б потім. Війна - це непередбачувана річ. І друге - ніхто не хоче помирати за Україну. Ніхто не був готовий надати їй ту допомогу, яка була б достатньою, щоб протистояти російському вторгненню", - підсумував Соловей.

Ще один на Банковій не читав Конституцію: Кирило Тимошенко приписав собі частину повноважень президента

четвер, 5 серпень 2021, 21:15

Журналісти запитали, як влаштована політична «кухня» на Банковій та про кадрові рішення президента. Зокрема, відповідаючи на запитання про те, за яким принципом визначаються обʼєкти для «Великого будівництва», Тимошенко назвав голову Львівської обладмі...

На заздрість деградованого ВПК "дружньої Росії": Перший індійський авіаносець власної розробки вийшов в море

четвер, 5 серпень 2021, 21:04

Перший індійський авіаносець INS Vikrant власної розробки та будівництв, 4 серпн, відправився на перший етап ходових випробувань, повідомляє Міністерство оборони Індії, зазначають Патріоти України. Будівництво першого індійського авіаносця Vikrant трив...